Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instalacja gazowa Mitsubishi Space Star

MarekKiełpiński 18 Jun 2010 12:52 3724 6
    MarekKiełpiński
    Level 2  
    Witam,
    chcę założyć do Mitsubishi Space Star 2002 r. instalację gazową. Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem co do instalacji dobrze sprawującej się w tej marce. Zaproponowano mi instalację KME-co uważacie na jej temat?
    piotr_gazownik
    Level 11  
    Dodaj coś więcej na temat silnika tzn. pojemność ,moc,kod silnika,rodzaj kolektora ssącego(plastik czy metal)
    MarekKiełpiński
    Level 2  
    silnik 1,6 moc 72kW, metalowy, a kodu nie mam mozliwosci teraz sprawdzic. Wlasciwie to z gory juz zaporponowano mi KME i wydaje mi sie ze firma po prostu takie instalacje zaklada (a uchodzi za bardzo dobra w okolicy)
    damianno1
    Level 10  
    ja polecam instalacje BRC. Nie zawsze to co firma zakłada wszystkim musi być dobre...
    dino777
    Level 26  
    pomyśl też o STAG-u, jest tańszy a możesz sobie samodzielnie skonfigurować instalację, do tego ma ogólnie dostępny program do strojenia, i brak dedykowanych elementów jak w przypadku np. BRC
    MarekKiełpiński
    Level 2  
    Dzięki za odpowiedzi!
    Słuchajcie-a na co zwraca się uwagę przy wyborze instalacji? Marka gra role? PRzyznam, że Wasze odpowiedzi skomplikowały mój wybór ;) Podejrzewałem na początku, że zaufam serwisowi-polecanmeu przez sporo osób.. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki
    dino777
    Level 26  
    na montaż i elementy, i to czy chcesz się też trochę sam pobawić i zagłębić w temat