Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przeka幡iki
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Przeka幡ik wentylatora ch這dnicy Laguna I

18 Cze 2010 20:25 9945 9
  • Poziom 2  
    Mam pytanie, gdzie dok豉dnie jest przeka幡ik od wentylatora ch這dnicy w Lagunie I 2.0 8v 1996r.
  • Relpol przeka幡iki
  • Poziom 13  
    Je瞠li masz klimatronika to za poduszk powietrzn pasa瞠ra. A dlaczego go szukasz?
  • Relpol przeka幡iki
  • Poziom 2  
    nie mam klimatronica ani poduszki, nie za陰cza mi si wentylator ch這dnicy a bezpiecznik dobry
  • Poziom 13  
    Sorki ma豉 pomy趾a ja napisa貫m o wentylatorze nadmuchu.
    Je郵i chodzi o wentylator ch這dnicy to zewrzyj kabelkiem wtyczk czujnika p造nu ten co jest w ch這dnicy jak si uruchomi wentylator to oznacza czujnik cieczy. Id po kablach od wentylatora prawdopodobnie ko這 akumulatora jest puszka z bezpiecznikami tam te sprawdzi貫. S tam bezpieczniki MAXI. Zobacz jeszcze u siebie w autku bo te mam lagun 2,0 95r.
  • Poziom 9  
    A termostat ci otwiera? jak ci sie nagrzeje to sprawdz czy chlodnica tez jest goraca albo przewody od chlodnicy bo moze termostat nie otwierac.
  • Poziom 2  
    Termostat si otwiera, bezpieczniki te du瞠 te sprawdza貫m, s ok. Ale przeka幡ika znale潭 nie mog. Sprawdza貫m czujnik ten zielony przy silniku, ale to chyba nie ten. Dzisiaj poszukam przy ch這dnicy.
  • Poziom 2  
    znalaz貫m ten czujnik przy ch這dnicy, to jednak jego wina dzi瘯i
  • Poziom 9  
    Kolego mam podobny problem tyle 瞠 Laguna 1,8 z Climatronikiem. Potrzebuje sprawdzi czy dzia豉j mi wentylatory bo Climatronik wywala service a jak j podpi望 pod komputer to wywala b陰d zespo逝 wentylator闚. Bezpieczniki wszystkie ok tylko chce sprawdzi czy same wentylatory s ok.
  • Poziom 9  
    Uda這 mi si sprawdzi czy wentylatory dzia豉j.

Odpi掖em czujnik na ch這dnicy, zwar貫m go i wentylatory dzia豉j.

Jednak nadal problem z Climatronikiem pozosta. Czy na ch這dnicy od czynnika te jest czujnik ?
  • Poziom 11  
    mam podobny problem wentylator nie kreci a wskaz闚ka od wody prawie na max, przewody do ch這dnicy gor帷e ze dotkn望 nie idzie, przeka幡iki zdrowe ale po ich zwarciu wentylator nadal milczy, po zwarciu wentylatora na kr鏒ko do ako w ko鎍u ruszy, bezpiecznik przy kierownicy ok i co jaki czas wywala mi b陰d (nie wiem jaki) niedawno by豉 wymieniana ch這dnica, ma kto jaki pomys ?