Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Corlla 1.8 2005r. Nie można wyłączyć klimatyzacji.

18 Jun 2010 20:25 5112 14
  • Level 9  
    koledzy mam problem z corolla verso 2005 1,8benz nie mogę wyłączyć klimy, moze ktoś miał taki problem?? który przekaźnik odpowiada za klimę? amoze to inna przyczyna? pomóżcie
  • Level 43  
    Kierunek nawiewu ustawiony na przednią szybę?
  • Level 9  
    kombinowałem różnie i na szybe i na dół, kiedyś gdzieś wyczytałem ze na podszybiu jst czujnik wilgotności i on czasem blokuje, ale jak samochód stoji na słońcu 10h to o wilgotności nie powinno byc mowy, jakieś rady?
  • Level 21  
    Witaj, nie można włączyć, czy wyłączyć (popraw temat)

Przekaźnika dla samego startu klimy raczej niema, są przekaźniki dla wentylatora.
  • Level 9  
    NIE MOZNA WYłĄCZYĆ KLIMY!
    A i jeszcze jedno spostrzezenie jak kiedyś miałem załączony nadmuch na przed. szybę klima wyłączona i przełączam nadmuch na twarz wtedy załacza się klima , jak włączam ponownie nadmuch na szybę i juz wtedy klimy nie mozna wyłączyć ot takie cholerstwo
  • Level 26  
    A czynnik kolega sprawdzał, ciśnienie w układzie? Może by zacząć od tego?
    Pozdrawiam.
  • Level 21  
    Prawie każdy samochód przy włączeniu nawiewu na przednią szybę włącza klime (osuszanie) no ale można później wyłączyć. Spróbuj się podpiąć pod kompa i sprawdź czy na coś nie narzeka.
  • Level 9  
    koledzy problem z wyłączeniem klimy dalej aktualny, może ktoś ma jakies pomysły jak wyłączyć ten chłodek ;)
  • Level 16  
    klimatronik czy manualna klimatyzacja jak manualna to za panelem jest sterownik klimatyzacji
  • Level 16  
    W puszcze bezpieczników jest przekaznik od kompresora oznaczony mg clt czy do kompresora dochodza 3 przewody
  • Level 9  
    do kompresora ( do zaworu ) dochodzą 2 przewody
  • Level 16  
    podaj i adres poczty przysle Ci schemat orginalny do tego modelu auta klimatyzacji
  • Level 9  
    turbodymomen2009(malpa)gmail.com , dzięki