Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm COBRA 7877 RENAULT - jak wyłączyć czujki ultradź.

Kres 18 Jun 2010 23:18 3624 2
    Kres
    Level 10  
    Witam
    Mam taki alarm i z manuala do niego niebardzo wiem jak zdeaktywować czujki ultradźwiękowe przy zamkniętym samochodzie - w celu np. parkowania w słońcu z lekko uchylonymi szybami.
    Jeśli ktoś ma serwisówkę do niego to może się przydać w innym celu jak np. alarm zawiedzie daleko w trasie i trzeba by go całkowicie odpiąć - tak miałem w Chorwacji pare lat temu z innym(FOX'em).
    Pozdrawiam
    Kres
    Kres
    Level 10  
    Niema drugiego przycisku. Ma następujące, otwarcie, zamknięcie, otwarcie tylko bagażnika oraz włączenie świateł (Folow me home). W tej wersji naciśnięcie ponowne zamknięcia, zamyka wszystkie szyby jeśli są otwarte oczywiście.
    W instrukcji uproszczonej jest niby wyłączenie tych czujek tyle że chyba na 3 różne sposoby (pewno zależnie od posiadanej wersji wyposażenia) i oznaczone raz strzałką w górę raz w dół i nie mam pojęcia czy to jest dezaktywowanie na stałe, czy aktywować też trzeba wg procedury 1. otwórz drzwi włóż kartę i wyciąg kartę włóż kartę, wyciągnij kartę, zamknij drzwi uzbrój alarm- inny z kręceniem 5 razy kierownicą tyle że u mnie po wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi kierownica się blokuje automatycznie inny 5 xstart.
    Po prostu nie chciałbym coś przestawić.

Niestety nie znalazłem na forum tego.