Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Vectra C- Opis przekaznikow

19 Jun 2010 11:25 49807 11
  • Level 2  
    Witam.
    Dziwne rzeczy zaczely mi sie dziac z autem najpierw padla klima dzis przestaly chodzic wycieraczki tzn chodza ale tylko na najwyzszym biegu. Potrzebuje jakis opis przekaznikow gdzie znajduje sie od klimy i od wycieraczek. Jest to silnik 1,9dth 150km. A jesli chodzi o klime to jest nabita. Z gory dziekuje za pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 32  
    witam, generalnie to w komorze silnika masz bezpieki i przekazniki , 4 -10A to klima 11,12 -30A to wycieraczki przednie przekazniki to R1 iR4 to spreżarka i klima R6 to wycieraczki po prawej stronie silnika obok skrzynki aku masz je stojać od przodu sam R1 jest czarny R4 biały ,czerwony R2 od funkcji silnika (informacyjnie podaje), masz jeszcze w kabinie od strony kierowcy bezpieki i 25 od klimy a R1 od sterowania klimą, z tyłu w bagażniku są też ale odpowiadaja za tylną wycieraczke i całe sterowanie środka i oswietlenie, sprawdż podłaczenia masowe bo generalnie sterowanie masz masą, powodzenia
  • User removed account  
  • Level 10  
    witam
    mam bardzo podobny problem z autem tzn z vectrą c
    nie działa mi podświetlanie klimy i radia
    oraz w każdym położeniu przełączniku świateł drogowych świecą światła mijania nie mogę włączyć samych postojówek ani przeciwmgielnych

gdyby ktoś mógł mi pomóc bedę bardzo wdzięczny

może to któryś przekaźnik ?
  • Level 10  
    podłączałem komputer ale nic nie wyskoczyło
  • Level 10  
    kumpel podłączył kompa z programem do diagnozy usterek w aucie i mówi że nie ma żadnych błędów.
  • User removed account  
  • Level 10  
    może to jakiś przekaźnik?
    jeśli ktoś wie który przekaźnik jest do świateł
    byłbym bardzo wdzięczny
  • Level 42  
    Wyobraź sobie, że w Vectrze C jeśli wypniesz ten włącznik świateł i włączysz zapłon to "pozamiatane" będą świecić światła cały czas, więc sprawdź auto Techem takim prawdziwym......byłbym bardzo wdzięczny
  • Level 10  
    Co to znaczy pozamiatane? Jaki jest sposób na to by światła znowu działały normalnie? Ktoś sobie z tym poradził?
    Po podłączeniu opcoma wywala błędy przerwanych obwodów lub za wysokiego napięcia.