Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter peugeot 50cm zamiana modułu

19 Cze 2010 17:49 6885 5
 • Poziom 10  
  Witam. W skuterze miałem moduł z immobilizerem, ale wszystko szlag trafił. Mam pytanko, czy te elementy wystarczą, żeby wykrzesać tutaj iskrę? Skuter peugeot 50cm zamiana modułu

  Dodano po 5 [minuty]:

  moduł jest nowy podobno pasuje do dwusuwów, ale nie wiem czy ten impulsator jest odpowiedni. Ma około 110 om. A podłączyłem wszystko tak
  Skuter peugeot 50cm zamiana modułu
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 39  
  Jaki typ immobilizera? ACI100 czy AEC400?
 • Poziom 10  
  Sorki, ale wszystko chyba poje...., bo podłączyłem ten moduł pod akumulator, a on chyba pracuje na zasilaniu z cewki magneta. Nie wiem jaki immo, a jakie to ma znaczenie? Mam teraz pytanie czy ta cewka w zapłonie, która ma zasilić moduł to ta, która ma ok 700 om? Bo tak podłączyłem teraz, ale nie wiem czy modułu szlag nie trafił przez to poprzednie podłączenie go pod akumulator. Po prostu myślałem, że ma być zasilany z akumulatora, a tu chyba zonk i zasilanie idzie z cewki magneta. Dobrze myślę?
  Skuter peugeot 50cm zamiana modułu
 • Poziom 11  
  Witaj,
  czy udało Ci się podłączyć ten nowy moduł?

  Mam problem z Elyseo 100cc - ja u siebie posiadam immo ACI100, w którym problem mam z zapłonem, czy można obejść w jakiś łatwy sposób immo i zapodać nowy moduł?
 • Poziom 39  
  Ano niby jest tyle , że niekoniecznie łatwo lub tanio. Poszukaj informacji o CD10003. Ja właśnie takie coś potrzebuję sprawdzić, ponieważ podejrzewam też o wadliwe funkcjonowanie. Generalnie to ponoć całkowicie odpowiadający moduł, ale bez immobilisera. I ma jeden wtyk (zdaje mi się ACI 100 ma dwa).
  Ponoć skutecznie naprawia te moduły ELSERWIS.
 • Poziom 39  
  Szukaj opisu mojego rozwiązania tego problemu. Zmiana modułu i impulsatora, koszt w granicach 50 zł.