Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

corsa c dławi się przy dodaniu gazu

19 Jun 2010 20:47 3082 4
  • Level 9  
    corsa c 2006 gaz sekwencyjny , od paru miesięcy coś się dzieje przy jezdzie po dodaniu gazu auto zadławi się a dopiero potem zaczyna się zbierać ale wydaje mi się że i tak jest mulasta i powoli się zbiera co może być tego przyczyną?
  • Level 18  
    wiecej danych jaki silnik to moze byc wszystko potencjometr przy pedale gazy zatkany kat a podstawa to diagnostyka na kompie
  • Level 9  
    witam 2003, silnik 1.2 16v benzyna ,gaz ,na gazie przejechane 25000km
  • Level 2  
    Witam wszystkich. Corsa 2002r 1,2 gaz sekwencja -Autko dławi się na gazie. Na benz jest ok. Wymienione: świece, filtr powietrza, olej, cewka zapłonowa, filtr gazu. Mam tak odkad założyłem gaz. Już 2,5 roku. Patrzyłem może przepływomierz. Sciagalem wtyczkę z przeplywki -tak jaknby lepiej, ale raczej dla tego że łapał wyższych obrotów bo i silnik był w trybie awaryjnym. Nie mam pojęcia co to może być. Poddaję się. Chyba wezme siekierę i go podziabie XD
    Proszę pomóżcie człowiekowi ;p (można z tym jeździć ale tak mnie to drażni -nie śpię przez to ,cały czas myślę co to może być)
  • Level 2  
    Witam. Sprawa chyba rozwiązana ;) Chyba filtr węglowy oparow paliwa mi się posypał albo zawór od niego. W każdym razie jak zdjalem wężyk od tego filtra jest o wiele lepiej -jak ręką odjął. Jak efekt będzie się utrzymywał to albo zaslepie zawór od filtra albo wymienię na nowy.
    Nikt chyba nie wpadł by na taki pomysł ,zeby szarpanie na gazie połączyć z filtrem par paliwa, dla tego pisze tu -może komuś pomoge.
    Pozdrawiam.