Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik tablic Pixel STR 1-3

20 Cze 2010 13:35 4124 10
  • Poziom 14  
    Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was posiada instrukcje,oprogramowanie ew schemat podłączenia do wymienionego wyżej sterownika firmy Pixel z Bydgoszczy.
    Jest on sprawny ale chciałbym zamiast nazw tras autobusów wyświetlacz własne teksty czy ktoś umie to zrobić jeżeli tak to był bym bardzo wdzięczny
  • Poziom 16  
    Str1-3 jest programowany ze specjalnej kary i sam tego nie zrobisz o, a co do podłączenia go do auta to napisz co i jak to ma wyglądać . Znacz przedstaw swoja wizje.
  • Poziom 14  
    Sterownik już pracuje tylko nie mam jeszcze własnych tekstów wiem że teksty zapisane są na 2 epromach w PLCC ale jak chciałem kupić programoator ale kosztuje on 1000zł więc narazie nie wiem co zrobić
  • Poziom 2  
    gdzie można nabyć kartę do wgrywania lini do sterownika STR 1-3 i jaki to jest koszt?
  • Poziom 16  
    Zadzwoń do Pixela w Bydgoszczy,albo poszukaj kogoś kto robi coś takiego dla innej firmy.
  • Poziom 7  
    Czy ktoś z Was ma schemat podłączenia tego sterownika w gnieździe 10-cio pinowym?
  • Poziom 16  
    Jutro postaram się coś Ci podesłać.
  • Poziom 2  
    Dzień dobry, czy można prosić o schemat podłączenia sterownika ww. w temacie wątku? Bardzo bym o niego prosił, będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Witam. Obecnie jestem na urlopie, ale postaram się coś poszukać.
  • Poziom 3  
    Witam, czy jest Pan w stanie także mi coś wysłać?

Pozdrawiam
    jasiekk