Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Philips19PFL3404/12 - jak zaprogramować stacje

20 Cze 2010 19:02 849 3
 • Poziom 26  
  Na początek przepraszam jeśli wybrałem zły dział, ale zgłupiałem przy tym telewizorze.
  Mam problemik z przypisaniem stacji TV do przycisków pilota , wybierając ręczne strojenie Tv znajduje program po czym wyświetla sie : zapisz wciskam na pilocie OK i zamiast wyświetlenie sie propozycji zapisania jej pod jakimś numerem zostaje on zapisany pod numerem dla wybranym podczas automatycznego strojenia ( brak możliwości wybrania np dla TVP1 przycisku 1 , dla TVP 2 przycisku 2 ) . Telewizor mają używać starsze osoby które nie mogą zrozumieć że TVP1 jest pod numerem 66 .
 • Poziom 43  
  To może trzeba dokładniej przeczytać instrukcję obsługi? Nie ma zamiany kanałów? Nie da się przenieść tego z 66 na 1?
 • Poziom 26  
  Kolego , gdyby to było takie prostej jak piszesz i wystarczyłoby przeczytać instrukcje to nie zajmowałbym miejsca na serwerze byle by złapać jakieś tam pkt , niestety w ulotce nic ma na temat przypisywania stacji do przycisków pilota . Jutro postaram sie zeskanować ta ulotkę ( to tylko 4 kartki formatu A5)
 • Poziom 26  
  Poradziłem sobie :)
  Niestety nie za pomocą zamiany numeracji lecz za pomocą przypisywania częstotliwości do przycisku na pilocie , w dokumentacji nic o tym nie ma ale warto ja przeczytać ( tzn nie tą ulotkę co dają do TV , na innym forum podesłano mi inna w pdf. )