Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Renault Thalia 2009r. Adapter LCD podłączenie

21 Cze 2010 10:55 2240 4
 • Poziom 12  
  Witam serdecznie.

  Ostatnio wymieniłem w swojej reni oryginalne radio UPDATE LIST na SONY BT3800. Panowie montujący radio dołożyli do niego specjalny interfejs, który umożliwia sterowanie radia oryginalnym pilotem przy kierownicy. Miał też działać wyświetlacz na desce auta, ale niestety tutaj już nie jest kolorowo.
  Wyświetlacz działa tylko podczas słuchania radia - wyświetlają się dane RDS. Pokazuje również informacje podczas zmiany głośności. Niestety podczas słuchanie utworów zapisanych na CD wyświetla się tylko napis TROO CDO a podczas odtwarzania utworów z USB wyświetla się napis UNKNOWN.

  Poniżej przedstawiam zdjęcia interfejsu. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś miał do czynienia z tym sprzętem i czy jest możliwość zrobienia tak, żeby wyświetlały się informacje o utworach podczas odtwarzania z USB. W grę wchodzi też wymiana tego interfejsu, ale nie wiem jaki interfejs będzie działał poprawnie?

  Sony Renault Thalia 2009r. Adapter LCD podłączenie Sony Renault Thalia 2009r. Adapter LCD podłączenie Sony Renault Thalia 2009r. Adapter LCD podłączenie Sony Renault Thalia 2009r. Adapter LCD podłączenie
 • Poziom 43  
  Nie ma szans, radio nie podaje informacji CD-TEXT na wyjście SUB DISPLAY
 • Poziom 12  
  A czy istnieje jakiś radioodtwarzacz sony który posiada taką funkcję?
 • Poziom 43  
  Nie znam takiego modelu (nie tylko Sony)
 • Poziom 27  
  niestety ,kolego to nie będzie działać,zwłaszcza w sony i na tym adapterze,