Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka SAMSUNG NO FROST - problem ze światłem

Centek15 21 Cze 2010 13:03 4813 4
  • #1 21 Cze 2010 13:03
    Centek15
    Poziom 12  

Witam :)
    Otóż mam taki problem. 2lata temu kupiłem tą lodówkę i nie dawno zaczęły się problemy ze światłem w środku. Na początku raz działało a raz nie, a później wcale. Kupiłem nową żarówkę, taką samą jaka była od kupienia. Okazało się, że teraz też nie działa i to już wcale. Od ponad 2 miesięcy światło zadziałało może ze 2 razy. Rozebrałem górną część lodówki od zewnątrz (górną pokrywę) ale wygląda na to że wszystko jest ok. Kable są całe wszystko jest podłączone jak trzeba.
    Nie wiecie co może być przyczyną nie zapalania się światła?

1 4
  • #2 07 Lip 2010 10:55
    korkovski
    Poziom 1  

Miałem ten sam problem sprawdz przekażnik ,taki mały czarny ,na ścieżkach jest napisane "door light"

3
  • #3 29 Kwi 2011 08:05
    Centek15
    Poziom 12  

Sprawdziłem przekaźnik dopiero tydzień temu. Okazało się, że z nim coś było nie tak, ale pokombinowałem i działa :)

PS: Sorki, że tak późno dopiero teraz zacząłem przegrzebywać stare tematy :)

0
  • #4 01 Cze 2012 21:37
    Duri
    Poziom 10  

Witam sorki ze do starego tematu ale nie ma potrzeby otwierac nowego. Mianowice problem tkwi jak u kolegi w oswietleniu wnetrza lodowki samsung. kolega napisal ze pokombinowal z przekaznikiem. Pytanko czy przed "kombinowaniem" bylo slychac przekaznik czy byla cisza? w moim przypadku slychac przekaznik.

0
  • #5 09 Sty 2014 17:05
    Centek15
    Poziom 12  

U mnie nie było słychać przekaźnika gdy światło nie działało.

0