Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu kostki ISO do Pioneer "DEH 1400RB"

cskoniecpol 21 Cze 2010 23:21 21888 6
  • #1 21 Cze 2010 23:21
    cskoniecpol
    Poziom 2  

Witam szukam schematu do kostki ISO do Radia Pioneer "DEH 1400RB" lecz nigdzie nie mogę znaleźć proszę o pomoc Dziękuję.

2 6
  • #2 22 Cze 2010 00:54
    magnum460
    Poziom 13  

Z głowy nie pamiętam ale jak zdejmiesz obudowę to na płytce-laminacie są opisane wyprowadzenia. 8 wyjść będzie pod głośniki, 3 do zasilania- plus, minus i podtrzymanie pamięci, może też być illumination do przyciemniania panela po włączeniu świateł- podłącza się do postojowych albo zostawia niepodłączony, oraz pojawiający się plus po włączeniu radia do sterowania wzmacniaczem , anteną rozsuwaną , zmieniarką ,oraz może być mute do wyciszania radia podczas rozmowy z telefonu.

0
  • #4 22 Cze 2010 09:29
    cskoniecpol
    Poziom 2  

Tak zaglądałem i nie ma tam opisu do tego radyjka :/

0
  • #5 22 Cze 2010 11:48
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

Proszę:
    Szukam schematu kostki ISO do Pioneer "DEH 1400RB"Szukam schematu kostki ISO do Pioneer "DEH 1400RB"

3
  • Pomocny post
    #7 22 Cze 2010 20:23
    Tomek Włodarczyk
    Spec od car audio

arturo7711 napisał:
    A jakbyś jeszcze nie wiedział o co chodzi to tu masz wszystko:
    http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/panel.htm

Po co mu mieszasz w głowie? Przecież napisał wyraźnie, że był na tej stronie i nie znalazł:
    Cytat:
    Tak zaglądałem i nie ma tam opisu do tego radyjka :/

i faktycznie akurat do tego modelu nie ma. Jeśli się mylę to mnie popraw. Do porównania masz to co wkleiłem powyżej a są to fragmenty z oryginalnej instrukcji serwisowej do tego modelu odbiornika.

0