Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki tuner TV można podpiąć do nawigacji NavRoad 780H?

24 Jun 2010 11:22 3314 4
  • Level 2  
    Witam!
    Jaki można podpiąć zewnętrzny tuner TV w samochodzie do 7" nawigacji NavRoad 780 Hugo aby np. na postoju obejrzeć mecz z M.Ś w piłce nożnej lub wiadomości albo film z TV?
    Czy w ogóle coś takiego istnieje?
    Podpowiem, że nawigacja posiada wejście na "jack AV" i drugie kamerę video, a raczej cofania!
    Jeśli ktoś już z tym robił i działa to proszę uprzejmie o informację a najlepiej link do strony z tunerem.
    Pozdrawiam!
    Edward
    ebek(malpa)op.pl
  • Level 38  
    Poszukaj np. w google tunera tv z wyjsciem AV-TV. Ew. zmiana wtyczki nie powinna byc problemem, jesli na stykach bedzie ten sam sygnal wizji-fonii.
  • Level 2  
    Dzięki za podpowiedź!
    Pytałem gdyż nie bardzo orientuję się dziedzinie tunerów TV. Aby niepotrzebnie nie wydać kasy na coś co nie będzie mi przydatne, to wolę zapytać.
    Chodzi mi między innymi o zasilanie, no bo 12V to nie 220V i który w miarę tani a sprawdza się w warunkach polowych? Bo do takich zaliczam dłuższy postój na parkingu.
    Mister Ed.
  • Level 2  
    Zaniechałem dalszych eksperymentów z tym tematem ponieważ w sposobie nadawania i odbioru TV zachodzą zmiany i szkoda ładować się w koszty.
    Na rynku pojawiły się telewizory samochodowe po dostępnych cenach i zamiast kombinowć, można sobie kupić niezły sprzęt.
    Pozdrawiam Wszystkich, których mój temat zaciekawił.
    Mr. ED