Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zalany notebook - Toshiba Satellite A350-110

david-1989 24 Jun 2010 12:30 1283 0
    david-1989
    Level 10  
    Witam, mój laptop Toshiba Satellite A350-110 został zalany winem.

Wysłałem go do serwisu (rekkomputer) oczywiście odmowa oraz utrata gwarancji.

Serwisanci wycenili naprawę na kilkaset złotych (uszkodzony inverter, taśma LCD oraz klawiatura). Po tygodniu przychodzi mail "Niestety wymiana uszkodzonych elementów nie dała pożądanego rezultatu, uszkodzona jest również płyta główna" No i kolejna wycena tym razem 1523 zł... Gdzie mogę dostać taką płytę taniej? Bo jak rozumiem nie ma możliwości zreperowania jej. Chodzi o płytę Intel® PM45 Express. Poprzestałem na wymianie trzech uszkodzonych części, a płytę chcę sobie zorganizować we własnym zakresie, chociaż dziwi mnie fakt, że serwisant nie podłączył najpierw komputera do sprawnej płyty głównej, tylko od razu stwierdził uszkodzenie invertera, taśmy LCD i klawiatury, kto wie, czy nie płacę za wymianę sprawnych części. Poza tym firma rekkomputer bardzo cwana, wycenili na kilkaset złotych, to ja będąc pewnym, że laptop będzie sprawny zgodziłem się, a po kilku dniach dochodzi 3x tyle, a jeżeli chce zrezygnować to obiążą mnie na prawie 200 zł. nie zdziwiłbym się, gdyby po wymianie płyty okazało się, że nadal coś jest do wymiany...