Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung c3050 - nie moge polaczyc z komputerm za pomoca USB

24 Jun 2010 17:20 5763 5
  • Level 9  
    Witam, posiadam telefon Samsung c3050 i chcialbym polaczyc go z komputerem lecz w celu uzywania go jako modem internetowy chcailem uzyc programu Samsung PC Studio lecz gdy podlaczam go do usb na wyswietlaczu w telefonie pojawia sie "Kabel USB zostal podlaczony" a Samsung PC studio uparcie twierdzi ze nie zostal podlaczony czy ktos moglby mi poradzic co w takim przypadku mam zrobic aby wszysstko dzialalo ?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 28  
    Sterowniki zainstalowane na komputerze?
  • Level 9  
    oczywiscie tzn sterownikow od telefonu nie bylo w zestawie wiec sciagnalem Samsung PC Studio to wszystko co mam

Dodano po 1 [minuty]:

ale moge powiedziec tyle ze jak podlaczam telefon do komputera i ma wlozona kare Micro SD to pokazuje jej zawartosc jako Dysk Wymienny to wszystko co sie dzieje al;e tak jak mowie w lewym dolnym rogu jest napisane "nie podlaczony"
  • Level 21  
    Możliwe, że masz ustawiony tryb pamięci masowej zamiast trybu PC Studio. Zmień w ustawieniach w telefonie na właściwy. Ściągnij Samsung New PC Studio dedykowane dla tego modelu link.
  • Level 9  
    ok dziekuje - sprobuje a jesli bylby ktos tak mily to czy moglby mi podac instrukcje jak mam zmienic ten tryb pamieci bo ja zawsze pracowalem na nokii wiec Samsung jest dla mnie czarna magia ale na poczatek sprobuje sciagnac te sterowniki o ktorych mi mowiles !
  • Level 9  
    dobra dziekuje juz sobie poradzilem - poalczylem sie do laptopa przez BT - temat do zamkniecia !