Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wózek platformowy Still- potrzebny schemat

24 Cze 2010 23:14 4022 4
  • Spec od Falowników
    Wózek po remoncie, model nieznany, brak sterowania. Spalona przetwornica 80V>12V i jeden tyrystor (ten fioletowy to zastępczy do prób) oraz mosfet na prawej płytce elektroniki i parę drobniejszych diod. Czy ktoś poratuje schematem (choćby blokowym) tego układu sterowania?

Wózek platformowy Still- potrzebny schemat
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam

podaj mi typ i numer seryjny urzadzenia a ja postaram ci przesłac schemat bo narazie nie do jakiego typu
  • Spec od Falowników
    Tabliczka słabo czytelna - udało się rozszyfrować (:?:) typ EFW 2/0804 i nr fabr. 08043742, rok produkcji 1991. Załączam więcej zdjęć. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Wózek platformowy Still- potrzebny schemat Wózek platformowy Still- potrzebny schemat Wózek platformowy Still- potrzebny schemat
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam

Możesz mi powiedzieć co rozumiesz że brak sterowania.
    Na kazdej z tych płytek jest numer 6 cyfrowy. Jak podasz mi numery z tych płytek
    to bede wiedział jaki jest typ sterowania i bede mógł cos wiecej poradzić
  • Spec od Falowników
    Z powodu uszkodzenia przetwornicy 80/12 napięcie 12V jest tymczasowo wzięte z odczepu na baterii. Jednak na płytce ze środkowego zdjęcia na jednym ze skrajnych zacisków (sądzę, że tam powinna być zasilana) jest zaledwie 1,5V. Nie wiem, co jest po drodze - pewnie stacyjka (załączona), rezystor mocy i coś jeszcze. Żaden ze styczników nie reaguje przy przełączaniu dźwigni przód-tył (na stykach jest 40V i 80V). Numery płytek odczytam przy najbliższej okazji.

Numery:

plytka na zdjęciu w środku naklejka 325230 046655 2 544 09802, wytrawione w miedzi 325 231 FG 2301

płytka z ostatniego zdjęcia naklejka 331 618 1 954 10724, na miedzi 331 613.