Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Myjka Karcher 2.91 falowanie ciśnienia

piter_ka74 25 Jun 2010 12:22 6562 5
 • #1
  piter_ka74
  Level 2  
  Mam problem jak w temacie od pewnego czasu zaczęło falować ciśnienie na lancy, już sprawdziłem filtr wody i ciśnienie na wejściu i wszystko jest w porządku. Może ktoś miał podobny problem i jakoś sobie z nim poradził. Porada mile widziana.
 • #2
  jack64
  Level 12  
  Co to znaczy "falowanie ciśnienia" .Napisz więcej szczegółów, czy dzieje się to podczas pracy czy w spoczynku , ile myjka ma latek , czy jest to stały objaw itp.
 • #3
  piter_ka74
  Level 2  
  Falowanie występuje cały czas przy wciśniętym pistolecie, myjka ma 13miesiecy jest to stały objaw niezależnie od końcówki pistoleta. Falowanie polega na ty że raz jest prawidłowe ciśnienie a za chwile spada i znów jest prawidłowe i tak cały czas.
 • #4
  jack64
  Level 12  
  Przyczyn może być kilka np. niedostateczna ilość wody czyli np brudny filtr wody (oczyścić ,przedmuchać) zatkana dysza lancy (przedmuchać sprężarką ,tylko od strony wylotu) Napisz czy pomogło , będę pisać dalej . Jeszcze jedno czy są jakieś wycieki ??
 • #5
  piter_ka74
  Level 2  
  Filterek był czysty lance czyste sprawdzałem na dwóch i falowało. Rozkręciłem ile się da dostałem sie do tłoczków, głowica jest nie rozbieralna, wszystko wyglądało dobrze na moje oko, poskładałem z powrotem podpiąłem wodę zanim skręciłem z obudową i działa normalnie wszystko prawidłowo tak że nie wiem co było. Samo się naprawiło :D. Dzięki za porady.

  Dodano po 3 [minuty]:

  Jeśli objawy się powtórzą to na pewno dam znać.
 • #6
  piter_ka74
  Level 2  
  jack64 wrote:
  Napisz czy pomogło , będę pisać dalej . Jeszcze jedno czy są jakieś wycieki ??

  No i problem powrócił, niema żadnych wycieków.