Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z odcięciem prądu w alarmie Exus V5 smart

annabell 26 Jun 2010 13:40 1155 6
 • #1
  annabell
  Level 2  
  witam. mam problem z odpaleniem samochodu, jest w nim zainstalowany alarm exus smart v5. byłam u elektryka bo myślałam, że to problem z elektroniką. Okazało się, że to problem z alarmem, ponieważ kilka razy udało się go odpalić (po kilkakrotnym włączeniu i wyłączeniu alarmu) ale problem powrócił. Na pych odpala po praktycznie 1 metrze. Samochód nie kręci - jest cisza. Proszę o pomoc!!! czy jestem w stanie sama sobie z tym poradzić. Drugi pilot, który mam niestety nie działa-a alarm zakładałam 5 miesiecy temu - tzn kilka razy zaskoczył ale potem nie reagował. Czy to może być wina pilota? czy to jest może przekaźnik zew.? Baterie w pilocie są ok ponieważ dioda w pilocie świeci-i nie był w ogóle używany.
  Proszę o pomoc!!!!!
 • #2
  User removed account
  Level 1  
 • #3
  annabell
  Level 2  
  chodzi o samochodzik opel corsa 1,4 benzyna ;)
  dziękuję za informację:)
 • #4
  Ireneo
  Level 42  
  Dodam od siebie że nikt nie wie jakie masz zdolności techniczne aby odpowiedzieć czy sobie poradzisz.W każdym razie rozkręć obudowę kolumny kierowniczej i poszukaj czy tam nie jest przecięty kabel czarny z czerwonym paskiem
 • #5
  annabell
  Level 2  
  Dziękuję za informacje ;) myślę, że to zdołam zobaczyć ;) ale i tak lepiej żeby to sprawdził fachowiec:) no nic będę musiała jechać na serwis ;)
 • #6
  CameR

  Moderator of Vehicle Security
  Skorzystaj z gwarancji, którą jeszcze masz na alarm.
  Wprowadź system w tryb serwisowy i jedź do warsztatu w którym był instalowany.
  (podczas stanu rozbrojenia włóż kluczyk do stacyjki i szybko 10 razy przekręcaj go z pozycji "wyłącz" do "włącz", pozostawiając w pozycji "włącz". Po 2 sek. dioda informująca o stanie alarmu, włączy się na stałe.)
 • #7
  annabell
  Level 2  
  I wtedy da się normalnie odpalić samochód? kiedyś tak robiłam ale 8 razy zeby awaryjnie rozbrojić alarm ;)