Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z odcięciem prądu w alarmie Exus V5 smart

annabell 26 Jun 2010 13:40 1155 6
    annabell
    Level 2  
    witam. mam problem z odpaleniem samochodu, jest w nim zainstalowany alarm exus smart v5. byłam u elektryka bo myślałam, że to problem z elektroniką. Okazało się, że to problem z alarmem, ponieważ kilka razy udało się go odpalić (po kilkakrotnym włączeniu i wyłączeniu alarmu) ale problem powrócił. Na pych odpala po praktycznie 1 metrze. Samochód nie kręci - jest cisza. Proszę o pomoc!!! czy jestem w stanie sama sobie z tym poradzić. Drugi pilot, który mam niestety nie działa-a alarm zakładałam 5 miesiecy temu - tzn kilka razy zaskoczył ale potem nie reagował. Czy to może być wina pilota? czy to jest może przekaźnik zew.? Baterie w pilocie są ok ponieważ dioda w pilocie świeci-i nie był w ogóle używany.
    Proszę o pomoc!!!!!
    User removed account
    Level 1  
    annabell
    Level 2  
    chodzi o samochodzik opel corsa 1,4 benzyna ;)
    dziękuję za informację:)
    Ireneo
    Level 42  
    Dodam od siebie że nikt nie wie jakie masz zdolności techniczne aby odpowiedzieć czy sobie poradzisz.W każdym razie rozkręć obudowę kolumny kierowniczej i poszukaj czy tam nie jest przecięty kabel czarny z czerwonym paskiem
    annabell
    Level 2  
    Dziękuję za informacje ;) myślę, że to zdołam zobaczyć ;) ale i tak lepiej żeby to sprawdził fachowiec:) no nic będę musiała jechać na serwis ;)
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    Skorzystaj z gwarancji, którą jeszcze masz na alarm.
    Wprowadź system w tryb serwisowy i jedź do warsztatu w którym był instalowany.
    (podczas stanu rozbrojenia włóż kluczyk do stacyjki i szybko 10 razy przekręcaj go z pozycji "wyłącz" do "włącz", pozostawiając w pozycji "włącz". Po 2 sek. dioda informująca o stanie alarmu, włączy się na stałe.)
    annabell
    Level 2  
    I wtedy da się normalnie odpalić samochód? kiedyś tak robiłam ale 8 razy zeby awaryjnie rozbrojić alarm ;)