Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SMARTGPS SG630 - wisi na ekranie startowym

26 Cze 2010 16:13 3240 5
  • Poziom 9  
    Cześć mam problem dostałem nawigacje od szefa bo mu się popsuła i kupił nową .
    Nawigacja się włącza i zawiesza się na ekranie powitalnym lecz funkcja translator działa nawigator nie :(. ActiveSync nawiązało połączenie z nawigacją i mogę przeglądać pliki.Może macie jakiś pliki do podmiany bo foldery : Network, Program Files , Backup w folderze SDMMC, Temp,folder startup w folderze windows są puste.Może to jest przyczyną że ktoś skasował te pliki?
  • Poziom 9  
    A ten plik jest dostępny w sensie że mogę go legalnie pobrać czy nie ? Jak tak to prosiłbym o link . Jak nie to też poproszę :D
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    1. na urzadzeniu, w folderze "flash_storage" utworz folder MENU oraz smartgps.
    2. sciagnij plik cecmd.exe (google, elektroda) zmien mu nazwe na menu.exe i skopiuj do utworzonych folderow.
    3. zresetuj urzadzenie.
    4. jesli pomoglo, nacisnij 'zielona lapke do gory" w moim poscie - jesli nie napisz jaki masz efekt na ekranie urzadzenia.
  • Poziom 9  
    Niestety nie pomogło :( było tak jak jest.
  • Poziom 38  
    uzyj regedit2 (google, elektroda) i sprawdz:hklm, init, launch, podaj wartosc wpisu launch50