Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype nie chce się zainsalować!

Przemo444555 27 Cze 2010 20:31 18384 5
  • #1 27 Cze 2010 20:31
    Przemo444555
    Poziom 11  

Usunąłem Skype z komputera i chciałem zainstalować nowszą wersję, ale ani ta nowsza ani ta starsza nie chce się zainstalować. Próbowałem instalować różne wersje, ale podczas instalacji wyskakuje taki błąd:

Błąd podczas instalacji Skype, kod 1061

Brak dostępu do usługi Windows Installer skontaktuj się z administratorem systemu czy usługa Windows Installer jest poprawnie zainstalowana i uruchomiona.

Co może być tego przyczyną ??? Proszę o szybką pomoc!!!

1 5
  • #3 27 Cze 2010 20:51
    Przemo444555
    Poziom 11  

No jest nie uruchomiony. A gdy go uruchamiam to automatycznie zatrzymuje
    i dalej jest nie uruchomiony.

Co mam dalej zrobić żeby się w końcu zainstalował???

1
  • #4 28 Cze 2010 08:42
    Przemo444555
    Poziom 11  

Instalator Windows nie chce się w ogóle uruchomić, gdy go uruchamiam automatycznie się wyłącza i wyskakuje tabela:

Usługi

Usługa Instalator Windows na Komputer Lokalny uruchomiła się, a następnie zatrzymała. Nie które usługi zatrzymują się automatycznie, jeśli są bezczynne, na przykład usługa Dzienniki wydajności i alerty.

Koledzy proszę o pomoc. Bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzić i co zrobić, aby Skype się zainstalował!?

0
  • #5 22 Lut 2011 21:51
    jooker19
    Poziom 12  

Witam spotkałem się z problemem podczas instalacji Skype'a a mianowicie wyskakuje błąd nr 1601 - windows installer problem. Udało mi sie rozwiązac ten problem i może komuś sie przyda

Zamknij usługę Instalator Windows, a następnie ponownie ją zarejestruj. Dzięki temu upewnisz się, że aparat usługi Instalator Windows działa prawidłowo. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
    1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Uruchom.
    2. W polu Otwórz wpisz polecenie msiexec /unreg, a następnie kliknij przycisk OK.
    3. Po zakończeniu tego procesu kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Uruchom.
    4. W polu Otwórz wpisz polecenie msiexec /regserver, a następnie kliknij przycisk OK.
    5. Po zakończeniu tego procesu ponownie zainstaluj program.

U mnie to zadziałało

POZDRAWIAM

1
  • #6 04 Maj 2011 22:46
    ifor
    Poziom 11  

Podpinając się pod temat instalacji Skype:
    U mnie podczas instalacji pojawia się komunikat:
    nie można usunąć starszej wersji Skype 5.3, skontaktuj się z pomocą techniczną.
    Błąd 1603
    Mam Windows 7. Pomoc techniczna dużo mi nie pomogła. Wyczyściłem rejestr kilkoma programami, powywalałem wszystko co może być zwiazane z programem i dalej to samo.
    Chciałe zainstalować starszą wersję 4, to wtedy pojawiał się komunikat że istnieje już nowsza zainstalowana 4.1 i błąd o tym samym numerze.
    Pomoc techniczna dała mi taką odpowiedz:
    Bardzo nam przykro, że masz problemy ze Skype na swoim komputerze.

Czasem próba uaktualnienia Skype do nowszej wersji może skutkować wyświetleniem następującego komunikatu o błędzie: 1603: Nie można usunąć starszej wersji Skype. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej. (The Older version of Skype cannot be removed. Please contact your technical Support Group).

Dzieje się tak, gdy podczas odinstalowywania starszej wersji Skype nie może znaleźć pliku PluginManager.msi w pamięci podręcznej systemu. W takim przypadku występuje błąd 1603.

Aby rozwiązać problem, wykonaj następujące czynności:

Pobierz plik archiwum dostępny pod adresem:
    http://blogs.skype.com/garage/installer_fix.zip
    Wyodrębnij zawartość do dowolnego folderu. Upewnij się, że plik PluginManager.msi znajduje się w tym samym folderze co plik fix.bat.
    Uruchom plik fix.bat. Z wykonaniem następnego kroku poczekaj do zakończenia tego procesu.
    Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Skype dostępną pod adresem:

Niestety nic nie pomogło.
    Może ktoś zna rozwiązanie tej zagadki?

2