Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami

wojo664 27 Cze 2010 21:25 675 0
  • #1 27 Cze 2010 21:25
    wojo664
    Poziom 15  

Witam, niedawno znalazłem do¶ć duż± płytkę drukowan± z wieloma układami scalonymi, trzema bezpiecznikami topikowymi, dziesięcioma elementami wygl±daj±cymi na regulatory napięć. Czy kto¶ wie co to jest?

Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami

tak, te czarne kable na ¶rodkowym obrazku w ¶rodku maj± plastikowe cienkie żyłki
    (moje prywatne mniemanie stawia na ¶wiatłowód)

Z tyłu (¶cieżki) napis "MOLLER" lub "MULLER" i "11 910.L.6.91"

naklejki na płycie oprócz tej co wyróżniłem to:
    koło 2 bezpieczników 1.6 ATR. i 2.5 ATR z przodu (znaczy od strony z elementami) także napis MO(U)LLER i B.6.91

PS: Niestety na zdjęciach nie widać srodkowego kawałka płyty (w±zki pasek między górn± a doln± połow±) Zawiera on bezpiecznik topikowy i kondensator, oraz kilka elementów (rezystorki?) z kolorowymi paseczkami
    Na obrazku ¶rodkowym na pórze znajduje się jeszcze jedno zł±cze z literk± "L"

Zdjęcia zrobione dzisiaj z kamerki internetowej:
    Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami Identyfikacja płytki z duż± liczb± scalaków i ¶wiatłowodami

0 0