Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W202 c180 95r szalony wskaźnik poziomu paliwa

28 Cze 2010 00:01 8059 2
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam. Posiadam Mercedesa W202 C180 wersja ESPRIT z 1995r z silnikiem na pełnym wtrysku, oraz następujący problem wskaźnik poziomu paliwa przy każdym uruchomieniu samochodu czy choćby przekręceniu kluczyka do pozycji "ON" bez odpalania wskazuje inną wartość poziomu paliwa. Po zalaniu pod korek potrafi pokazywać 0 i świeci się rezerwa i odwrotnie gdy w baku pusto pokazuje 1 lub 3/4 zbiornika lub każdą inną wartość od 0 do 1. po odłączeniu akumulatora sytuacja się nie zmienia, znalazłem kable zasilania pompy paliwa a obok nich przez podłogę przechodzi jeszcze jedna tylko para kabelków myślałem więc że to czujnik lecz gdy je odłączyłem wskaźnik nie zareagował a zaświeciła się tylko kontrolka od ABS-u innych kabli w okolicy zbiornika nie znalazłem więc dochodzimy do mojego pytania : czy ktoś miał z czymś takim do czynienia i oczywiście jak sobie z tym poradził ?? Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam ponownie Bartosz K.

PS jeśli ktoś posiada schemat elektryki tego autka byłbym wdzięczny za udostępnienie.
  • Spec od Mercedesów
    Jest Kolego na "ruskiej stronie" ze schematami Mercedesa. Link zamieszczałem więcej jak jeden raz - tak więc poSZUKAJ w moich postach.