Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak to jest z marką CANDY - warto kupić?

Dez1 28 Jun 2010 13:02 14764 8
    Dez1
    Level 23  
    Witam wszystkich!
    Jestem na finiszu remontu łazienki. Niestety okazuje się, że będzie problem z dotychczasową pralką. Drzwiczki Electrolux o głębokości +/- 43 cm nie dadzą się dostatecznie otworzyć.
    W związku z tym szukam pralki możliwie jak najpłytszej, ale z wsadem 4,5 - 5 kg.
    Po wizycie w Media Markt i Electro World najlepszym kandydatem jest CANDY o głębokości 33 cm - np. modele GOY 105, GOY 1050 D.

Może koledzy zajmujący się serwisem AGD podpowiedzą - czy tej marce (i tym płytkim modelom) można zaufać?

Chciałbym po prostu mieć pralkę, która popracuje z 5 lat bez żadnych większych problemów, tak jak obecny Electrolux (4,5 roku, żadnej awarii). Tymczasem opinie są różne i nawet topowe marki, jak np. BOSCH, mają swoich niezadowolonych użytkowników.
    n3kro
    Level 12  
    Stoję przed identycznym dylematem. W zasadzie na rynku nie ma w czym wybierać jeżeli ktoś szuka pralki mało gabarytowej. Tak płytke pralki produkuje tylko Candy. Czy warto kupować taką pralkę czy jednak lepiej kupić coś większego i męczyć się z niedogodnościami z tym związanymi. Proszę o opinie gdyż pralkę muszę kupić do końca tygodnia. Myślałem również o Hooverze (który jest produkowany przez Candy)

http://www.ceneo.pl/1888310

Czy warto do niego dopłacać czy lepiej kupić coś tańszego od Candy ?

Proszę o komentarze osób, które "siedzą" w temacie. Do końca tygodnia musze kupić pralkę ;). Pozdrawiam
    ~wac
    Level 20  
    Jedyne zastrzeżenie co słyszałem o tych płytkich pralkach to.Ze względu na ich wymiary bęben jest bardzo płytki i mają problemy z równomiernym rozłożeniem wsadu przed odwirowaniem.Jeśli chodzi o jakość wyrobu to wszystko zależy jak się pralka uda.W miare możliwości wykup 5 letnią gwarancje .
    n3kro
    Level 12  
    Hmm no właśnie, a czy warto dopłacać do tego hoovera ?
    einkillahertz
    Level 12  
    Sprzęty candy są coraz lepszej jakości. tych konkretnych modeli nie znam i nie użytkowałem, ale co do marki mam raczej dobre zdanie. Obok boscha to moi faworyci. Więc oprócz wymienionych przez Ciebie modeli Candy polecam zobaczyć tego boscha Głębokość 40 cm wsad: 4,5 kg.
    Dez1
    Level 23  
    OK. Chyba zdecydujemy się na pralkę Candy. Sprzedawcy z którymi rozmawiałem, przeważnie są zdania, że obecnie więcej zależy od modelu a nawet egzemplarza, aniżeli od marki.
    Golibroda
    Level 11  
    No i co wziąłeś ?

Czytałem,że są dwa rodzaje pralki 1050d

Jeden ma z lewej strony przy pokrętle napis rapid 14/30/44 a drugi nie.Różnią się tymi programami szybkimi.
    Jak to jest i która jest nowsza lepsza ?
    Dez1
    Level 23  
    Jednak zostaliśmy przy starym Elektroluxie - udało się znaleźć funkcjonalne rozwiązanie.
    unatalkuu
    Level 1  
    NIEWARTO!O sprzęcie firmy Candy mogę się wypowiedzieć tak właściwie w 1 słowie- BUBEL.
    Suszarka bębnowa działała 3 tygodnie, była 2 razy naprawiana na gwarancji, cały czas oddaja w takim samym stanie- działa godzinę i przestaje. Od 2ch miesięcy nie mogę się doprosić o zabranie tego szajsu i zwrot pieniędzy. Muszę się procesować ze sprzedawca. Bardzo nieprzyjemna sytuacja, musiałam w tym czasie zakupić nowy sprzęt :/ jak ktoś ma nadwyżkę pieniędzy w domowym budżecie to wtedy można rozważyć zakup sprzętu Candy.