Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak to jest z marką CANDY - warto kupić?

Dez1 28 Cze 2010 13:02 6019 7
  • #1 28 Cze 2010 13:02
    Dez1
    Poziom 23  

Witam wszystkich!
    Jestem na finiszu remontu łazienki. Niestety okazuje się, że będzie problem z dotychczasową pralką. Drzwiczki Electrolux o głębokości +/- 43 cm nie dadzą się dostatecznie otworzyć.
    W związku z tym szukam pralki możliwie jak najpłytszej, ale z wsadem 4,5 - 5 kg.
    Po wizycie w Media Markt i Electro World najlepszym kandydatem jest CANDY o głębokości 33 cm - np. modele GOY 105, GOY 1050 D.

Może koledzy zajmujący się serwisem AGD podpowiedzą - czy tej marce (i tym płytkim modelom) można zaufać?

Chciałbym po prostu mieć pralkę, która popracuje z 5 lat bez żadnych większych problemów, tak jak obecny Electrolux (4,5 roku, żadnej awarii). Tymczasem opinie są różne i nawet topowe marki, jak np. BOSCH, mają swoich niezadowolonych użytkowników.

0 7
  • #2 28 Cze 2010 19:14
    n3kro
    Poziom 11  

Stoję przed identycznym dylematem. W zasadzie na rynku nie ma w czym wybierać jeżeli ktoś szuka pralki mało gabarytowej. Tak płytke pralki produkuje tylko Candy. Czy warto kupować taką pralkę czy jednak lepiej kupić coś większego i męczyć się z niedogodnościami z tym związanymi. Proszę o opinie gdyż pralkę muszę kupić do końca tygodnia. Myślałem również o Hooverze (który jest produkowany przez Candy)

http://www.ceneo.pl/1888310

Czy warto do niego dopłacać czy lepiej kupić coś tańszego od Candy ?

Proszę o komentarze osób, które "siedzą" w temacie. Do końca tygodnia musze kupić pralkę ;). Pozdrawiam

0
  • #3 29 Cze 2010 10:05
    ~wac
    Poziom 20  

Jedyne zastrzeżenie co słyszałem o tych płytkich pralkach to.Ze względu na ich wymiary bęben jest bardzo płytki i mają problemy z równomiernym rozłożeniem wsadu przed odwirowaniem.Jeśli chodzi o jakość wyrobu to wszystko zależy jak się pralka uda.W miare możliwości wykup 5 letnią gwarancje .

0
  • #4 29 Cze 2010 12:05
    n3kro
    Poziom 11  

Hmm no właśnie, a czy warto dopłacać do tego hoovera ?

0
  • #5 29 Cze 2010 12:56
    einkillahertz
    Poziom 12  

Sprzęty candy są coraz lepszej jakości. tych konkretnych modeli nie znam i nie użytkowałem, ale co do marki mam raczej dobre zdanie. Obok boscha to moi faworyci. Więc oprócz wymienionych przez Ciebie modeli Candy polecam zobaczyć tego boscha Głębokość 40 cm wsad: 4,5 kg.

0
  • #6 02 Lip 2010 09:48
    Dez1
    Poziom 23  

OK. Chyba zdecydujemy się na pralkę Candy. Sprzedawcy z którymi rozmawiałem, przeważnie są zdania, że obecnie więcej zależy od modelu a nawet egzemplarza, aniżeli od marki.

0
  • #7 09 Sie 2010 18:04
    Golibroda
    Poziom 10  

No i co wziąłeś ?

Czytałem,że są dwa rodzaje pralki 1050d

Jeden ma z lewej strony przy pokrętle napis rapid 14/30/44 a drugi nie.Różnią się tymi programami szybkimi.
    Jak to jest i która jest nowsza lepsza ?

0
  • #8 10 Sie 2010 08:27
    Dez1
    Poziom 23  

Jednak zostaliśmy przy starym Elektroluxie - udało się znaleźć funkcjonalne rozwiązanie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo