Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood KDC-BT6544 + Vectra b - Co dalej?

kooniuszy 28 Jun 2010 17:12 1790 7
    kooniuszy
    Level 9  
    Dzięki podpowiedzią kolegów sanders156 oraz powalla zakupiłem radyjko Kenwood KDC-BT6544> Jestem zadowolony i przepraszam za przemądrzanie :)
    Teraz nadszedł czas na wymianę głośników w mojej vectrze B. Na razie wymiana głośników w środku i jakiś wzmacniacz. Skrzynie basową oraz wzmacniacz do niej zakupie ale raczej na początku przyszłego roku.
    Podstawowe pytanie:
    kupić głośniki tylko na przód czy również na tył?
    Ja, jeżeli dobrze myślę wystarczy kupić coś ciekawego na przód + wzmacniacz.
    Jakie głośniki odseparowane polecacie na przód budżet to 300zł max
    I jaki do tych głośników wzmacniacz budżet 250-300zł
    Oczywiście jedno i drugie może być używane.
    Ze wzmacniaczy znalazłem ciekawe SONY XM-4045. i czytałem wiele ciepłych wypowiedzi co do tego wzmaka.
    Chodzi mi przezdewszystkim o jakość nie ciśnienie, choć oczywiście chciałbym żeby grało to z większym wykopem niż samo radio+ oryginalne głośniki z Vectry.
    Głośniki będą zakładane na drzwi które wytłumię za 2 tygodnie miękkimi matami APP.
    Jeszcze jedno Tweetery montować w standardowe miejsce koło klamki czy koło słupków przednich?
    SynDmx
    Level 25  
    Ten Sony może być, 4 kanały to zestaw dasz w mostki i mocy nie zabraknie. Na przód może lepiej dołożyć jeszcze ze 100 zł i kupić np. DLS B6A tylko to nie głośniki do katowania. Jeśli coś z wykopem to VIBE BLACKAIR 6 lub u-Dimension EL Comp 6 (tych ostatnich słuchałem często i powiem że grają bardzo dobrze jak na swoja cenę)
    kooniuszy
    Level 9  
    No to się porobiło
    Miałem zwarcie w aucie które spowodował alternator - zwarcie fazy do masy. Doprowadziłem auto do porządku co kosztowało mnie 1000zł
    Teraz mogę sobie pomarzyć o grajku do auta.
    Na razie nie kupie głośników do środka.
    Chciałbym zapytać czy moglibyście doradzić jakiś głośnik basowy ok25cm do 200-230zł. Obudowę zrobię sobie sam
    I jakiś tani wzmacniacz do tego również do200zł
    Ma to być uzupełnienie basu w samochodzie a nie ciśnienie basu po którym boli głowa. Czy jest coś ciekawego w tej cenie co będzie całkiem przyjemnie grało? - przypominam nie potrzebuje setek watów tylko uzupełnienie basu
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Poczytaj trochę tematów ... w tej kasie było tego multum.
    bolek44
    Level 17  
    Vectry B to chyba były tylko liftback(sedan w którym klapa otwiera się razem z szybą)
    sanders156
    Level 35  
    Byly sedany liftbacki i kombi
    kooniuszy
    Level 9  
    A ja mam sedana