Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nie konczace sie usterki ze skrzynia biegów 3,3

PaKo17 28 Cze 2010 21:48 1632 1
  • #1 28 Cze 2010 21:48
    PaKo17
    Poziom 2  

witam jakis czas temu kupilem samochod marki plymouth grand voyager 3,3 z automatem po krotkim czasie pojawil sie problem ze skrzynia a mianowicie chodzila w trybie awaryjnym, pojechalem do mechanika na komputer wyszly bledy selenoidów i czujnika predkosci.Zostawilem samochód u tego mechanika wymienil mi te selenoidy i ten czujnik ale problem nie zniknął wrecz przeciwnie bylo jeszcze gorzej. Samochód jak był zimny to chodzil w miare normalnie jak sie rozgrzal to slizgal na 1,2 biegu i jak byl rozgrzany to na 3,4 nie wchodzilo tylko trzeba bylo odpalic jeszcze raz samochód w czasie jazdy i wchodzila 3 i 4 . Któregos dnia wybralem sie tym samochodem w trase ok 20 km przy wyjezdzie pod lekka górke zaczelo sie kopcic ze skrzyni odrazu samochód zgasilem i zaciaglem do mechanika on wtedy powiedzial ze trzeba robic remont skrzyni.Nie chcialem sie na to zgodzic ale samochód byl mi potrzebny i sie zgodzilem gosc zrobil remont skrzyni przy okazji wymienil sprzeglo na nowiutenkie i przez 2 dni bylo normalnie wszystko chodzilo super po 2 dniach skrzynia znow weszla w tryb awaryjny.Niedawno dzwonilem to powiedzial ze naprawil samochod ale jak sie rozgrzeje to brakuje wstecznego biegu. Jak jeszcze samochód mialem w domu zajrzalem tam pod maske i wtyczka ktora dochodzi do selenoidów ma poprzecierane kable moze to od tego? rece mi juz opadaja bo zaplacilem za remont 4 tys zl i dalej jest to samo a samochod dalej stoi u mechanika :( pomocy!!! jesli mialby ktos taka wtyczke albo wie skad ja wziac i ile orientacyjnie kosztuje to prosze o info na gg 18784676 z góry dziekuje i pozdrawiam.

Regulamin p.11.1 umieszczanie w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
    Popraw pisownię, p. 8.2, inaczej post trafi do kosza,
    manta.

0 1
  • #2 28 Cze 2010 22:26
    romoo
    Użytkownik obserwowany

Voyagery mają problem ze skrzynią jeśli sie piłuje autkiem ponad 120km/h.
    Dlatego takie ceny mają a nie wyższe.
    A kupic ze sprawną to jak wygrać 5 tke w totka.

0