Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wekta TK6 w 4 żyłowej instalacji - jak podłączyć?

opanas 14 Lut 2011 19:12 26535 38
    malebobo
    Poziom 1  
    było tak
    a jak tu żeby działało i co ze zworką
    dzięki
    karl102
    Poziom 27  
    malebobo napisał:
    było tak
    a jak tu żeby działało i co ze zworką
    dzięki

To się nie da.
    Był cyfrowy a jest analogowy.
    OskarC
    Poziom 2  
    Witam Panów
    ,
    Proszę o pomoc, nie mam pojęcia jak podpiąć kabelki aby domofon działał. Kabel jest czterożyłowy, korowy to szary, biały, czerwony i zielony. Na pierwszym zdjęciu domofon wekta tk6 a na drugim zdjęcie startego domofonu. Proszę o napisaniu kolorów kabli z numeramkami na domofonie. Pozdrawiam

Wekta TK6 w 4 żyłowej instalacji - jak podłączyć? Wekta TK6 w 4 żyłowej instalacji - jak podłączyć?
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    Czy ustawiłeś zworkami numer mieszkania? Suma założonych zworek daje numer mieszkania. W starym jest ustawiony nr 1.
    OskarC
    Poziom 2  
    zybex napisał:
    Czy ustawiłeś zworkami numer mieszkania? Suma założonych zworek daje numer mieszkania. W starym jest ustawiony nr 1.

Mam nr 1 mieszkania, zworki to jest to po prawej stronie z numerami od 1 do 128. Mam wyciągnąć wszystkie zworki i zostawić na numerze 1 tak?
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    Dokładnie tak. Przykładowo mieszkanie nr 5 musi mieć założoną zworkę 1 i 4. W ten sposób można ustawić numery od 1 do 255.
    OskarC
    Poziom 2  
    zybex napisał:
    Dokładnie tak. Przykładowo mieszkanie nr 5 musi mieć założoną zworkę 1 i 4. W ten sposób można ustawić numery od 1 do 255.

Dziękuję bardzo za pomoc. Domofon działa bez zarzutów, człowiek sam by na to nie wpadł. Jeszcze raz wielkie dzięki, życzę miłego wieczoru oraz pozdrawiam.