Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze stacją dokującą i PCI...

Łukus 01 Lip 2010 00:32 1035 1
  • #1 01 Lip 2010 00:32
    Łukus
    Poziom 10  

Witam. Kupiłem jakiś czas temu stację dokujęcą do Dell Latitude C640. Stacja ta posiada dwa porty PCI które chciałem wykorzystać do podłączenia dysku twardego. Po zakupie kontrolera PCI/sata i wielu dniach kombinacji stwierdziłem , że kontroler do kitu. podłączyłem wiec dysk poprzez USB, niestety jest to USB 1.1, prędkość koszmarna. Filmu nie idzie obejrzeć. Postanowiłem kupić kontroler PCI/USB 2.0. Tu niestety też bez powodzenia. Sterowniki zainstalowane, po wpięciu karty w port wszystko ładnie odnajduje, sprzęt zainstalowany i gotowy do użycia. Problem pojawia się<gdy podpinam owy dysk, lub pena wyskakuje, że znaleziono nieznane urządzenie,a nastepnie dymek w wykrzyknikiem, że "Nie rozpoznano urządzenia" w opisie napisane jest ,że sprzęt ma awarię i system nie może go rozpoznac...
    Powoli ręce opadają i stwierdzam, że ta stacja dokująca mnie za dużo zdrowia kosztuje.
    Dodam, że mam Windows XP SP3.

Za jakiekolwiek sugestie z góry wielkie dzieki...

0 1
  • #2 13 Paź 2010 19:40
    clubGRANT
    Poziom 9  

W tym Ci nie pomogę,ale co do stacji dokującej to kupiłem ją do c640 bo nie działał mi rs232 a przez stację działa,a w drugim c640 nie działał z zasilacza tylko z baterii a przez dok działa z zasilacza bo zasilacz podłączam do doku.
    Pozdro.

0