Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia n 73 - bateria trzyma 12 godzin

01 Lip 2010 13:27 1775 8
  • Poziom 11  
    Witam, dziś zwracam się do szanownego grona z następującym zapytaniem. Mianowicie posiadam nową nokię n73 a problem polega na tym że po uformowaniu baterii tak jak poleca producent trzyma ona jedynie około 12 godzin zmieniłem już program kilka razy dograł parę certyfikatów i nadal dzieje sie to samo. Czy jest jakaś inna możliwość jakiś układ na płycie kwarc czy coś w tym stylu. Proszę o poważną odpowiedź zależy mi na tym bo jest nówka i szkoda troche.
  • Pomocny post
    Warunkowo odblokowany
    Na początek sformatuj tę baterie. Po zakupie każdego telefonu na początku trzeba sformatować baterie.
  • Poziom 11  
    napisałem przecież w poście że już jest uformowana ;p

Dodano po 15 [minuty]:

Poza tym sprawdzałem na trzech bateriach sprawnych :)
  • Poziom 24  
    Podłącz pod zasilacz z amperomierzem i sprawdź jaki pobiera prąd.
  • Poziom 19  
    Jeżeli nówka to na gwarancję oddaj.
    Czym tego softa zmieniałeś??
  • Poziom 11  
    Zmieniałem hwk ale już doszedłem co jest wymieniłem LCD i jest ok widocznie jakies zwarcie było które rozładowywało baterię dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 13  
    Często w tych modelach problemy z baterią związane są z uszkodzonym lub kiepskim wyświetlaczem o ile, był wcześniej wymieniany. I jest to prawie reguła w przypadku tańszych zamienników.
  • Poziom 38  
    Miałem kiedyś taki przypadek, że badziewny wyświetlacz słynnej marki XD potrafił rozładować baterię do 0V w modelu 6500s.
  • Poziom 11  
    problem rozwiązany wymiana lcd pomogła pozdrawiam