Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Taśma w motoroli K1 . Jak wyciągnąć zaczepy ?

01 Lip 2010 16:30 1808 7
  • Poziom 2  
    Witam posiadam starą motorolę Krzk K1 i chciałem wymienić taśmę. Wcześniej po prostu kupiłem nowy tel , teraz mam 2 karty i nie chce wydawać pieniędzy na 2 telefon skoro koszt taśmy jest dużo mniejszy. Właśnie w tym miejscu pojawia się mój problem. Otóż, rozebrałem całą motorolę ale nie wiem jak wyciągnąć taśmę z obudowy, tzn wiem xD ale nie zupełnie. Nie potrafię wyciągnąć tych zaczepów po bokach, boje się, że je rozwalę i będzie po Filipku. Proszę o pomoc, z góry dzięki.
  • Poziom 2  
    Ten link nic mi nie mówi. Wiem jak rozebrać motorolę, ale nie potrafię tych zaczepów wyciągnąć.
  • Poziom 24  
    Tam jest taka mała śrubka na zawiasie, odkręć ja i wyjmi to coś srebrne po boku i wtedy zobaczysz zawias, wciskasz go i rozkładasz tel.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przyjrzyj się dokładnie, dwie czarne śrubki do odkręcenia, jeżeli tego nie widzisz daj sobie spokój.
  • Poziom 2  
    Zauważyłem tylko jedną po przeciwnej stronie niż taśma srebrna mała udało mi się wyciągnąć. ale z 2 strony nie ma nic. postaram sobie jakoś poradzić dzięki za pomoc.

Zdania zaczynamy od dużej litery i kończymy kropką.

Dodano po 2 [minuty]:

Dobra ;D po stronie taśmy miałem taką zakładkę jak coś na usb ;) poradziłem sobie dzięki.
  • Poziom 9  
    Tak jak już tu inni wspominali tam masz śróbke trzeba ją odkręcić i wyciągnąć te dwie srebrne zaślepki a nastepnie tam jest taki mechanizm odpowiadajacy za otwieranie i jak dojdziesz do tego musisz z jednej strony wyciągnąć.. troche jest przy tym zabawy... i powodzenia w składaniu :)
  • Poziom 2  
    Dobra ;D po stronie taśmy miałem taką zakładkę jak coś na usb poradziłem sobie dzięki.