Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CALIBRA LPG 1994 2.0 8v klima wskaźnik poziomu paliwa

Kamilcali 03 Lip 2010 09:09 1481 3
  • #1 03 Lip 2010 09:09
    Kamilcali
    Poziom 2  

CALIBRA 1994 8v klima. Witam Od czasu zakupu samochodu były problemy ze wskaźnikiem poziomu paliwa, raz wskazywał tyle ile było w zbiorniku a raz padł i świeciła się ciągle rezerwa. Przez 2 miesiące nie działał auto normalnie paliło na benzynie i LPG. W deszczową pogode przejechałem po wodzie i wskaźnik zadziałał po paru dniach sam od siebie padł znów. Spryskałem podwozie w okolicy baku wodą i działa, minęły 2 tygodnie znów trup leży, spryskiwanie wodą nic nie daje bezpieczniki sprawdzone.... zalewanie zbiornika paliwem i nic. Pod tylnią kanapą nie ma dojścia do dekla od zbiornika ponieważ jest zawieszony pod bagażnikiem ( w bagażniku też nie ma przejścia). Znów pod samochodem po stronie tylniego koła pasażera zaraz przed zbiornikiem są 2 puszki (do jednej przyczepione 2 piny a druga nie wiem) i dwie wtyczki przyczepione opaską do podwozia. Wydaje mi sie że niema masy przy deklu. Cały problem leży w tym że zbiornik trzyma sie na metalowych łapach, śruby są bardzo skorodowane i przy próbie odkręcania popękają. Nie wiem co mam robić. Nawet jak odkręce i opuszcze zbiornik nie wiem za co sie zabrać na co zwrócić uwage... Prosze was o instrukcje i z góry dziękuje za kłopot.

• #2 02 Lis 2010 19:00
    graczyk444
    Poziom 9  

wyglada mi na to ze nie laczy na kostce tej co jest na pokrywie baku. ale najpierw sprawdz np miernikiem (z funkcja piszczalki) czy jest przejscie na kablach idących do baku. Jak nie ma to bez zdjecia baku sie nie obejdzie ale jak bd to trzeba szukac gdzie indziej

• #4 03 Lis 2010 17:36
    Kamilcali
    Poziom 2  

Miałeś racje ale wczesniej troche na to wpadlem i zaryzykowałem. bak na kolana, jakos zmotałem kabelki i działa. DZIEKI MIMO WSZYSTKO

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME