Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 2000r 1.6 16V problem ze sprzęgłem

03 Lip 2010 09:52 2955 8
  • Poziom 10  
    Mam taki problem, kończy mi się sprzęgło w Oplu. Strasznie hałasuje, przy wciśniętym pedale sprzęgła nadal głośno je słychać . Proszę o pomoc jakie sprzęgło kupić,jakiej marki takie żeby było dobre i trwałe. LUK czy SACHS ?? proszę o pomoc z góry dziękuje wszystkim. POZDRAWIAM
  • Poziom 21  
    Oba co wymieniłeś są dobre i można je kupić. Cenowo też są podobnie.
  • Poziom 32  
    LUK i SACHS jak najbardziej tak , z tym że LUK chyba jest tańszy i to będzie atut za
  • Poziom 10  
    wiec kupie LUKA bo to będzie chyba najlepsze rozwiązanie :) jakieś porady przy wymianie ?? na co zwracać uwagę co jeszcze wymienić przy okazji... muszę jeszcze wymienić jeszcze łożyska amortyzatorów jakie polecacie?? ... Dziękuje za pomoc !
  • Poziom 21  
    Co do wymiany sprzęgła to jedyna rada jaka nasuwa mi się na myśl to nie oszczędzać i wymienić komplet czyli tarcza, docisk i łożysko.
    Co wymienić przy okazji ? zimering za kołem zamachowym jak cieknie. Jeżeli nie cieknie to tylko sprzęgło komplet i powinno śmigać.
    Łożyska amorków kup sachsa. Koszt w hurcie po zniżce to jakieś 12zł a naprawde pojeżdzą długo.
  • Poziom 10  
    Dziękuję serdecznie za pomoc. po wyminie napisze co i jak wszystko działka Pozdrowienia
  • Poziom 10  
    mam pytanie jeszcze co do sprzęgła. Byłem w sklepie i polecili mi sprzęgło firmy "maXgear" za 280 zł . nie wiem co to za wynalazek niby 2 lata gwarancji i nie wiem czy ten wynalazek jest wart swoich pieniędzy. Jeśli miał ktoś z tym do-czynienia proszę o pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Nie bierz tego. Po co masz 2 razy sprzęgło robić. Bierz LUK'a i pojeździsz na tym.
  • Poziom 31  
    a co ? tylko dwa lata chcesz jeździć? a zapytaj czy w razie reklamacji tego maxgera zwrócą ci za wymianę hehe.