Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KuchniaAmica 52GE3.33ZpTaR(W) - mocowanie szyby wewnętrznej.

03 Lip 2010 19:38 20391 5
  • Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy AGD
    irekt napisał:

Mam pytanie: czy ktoś może poratować fotką na której będzie widać, jak owe plastikowe elementy są zamocowane do drzwi piekarnika?

Żadna fotka Ci nie pomoże, bo te elementy się połamały i są do wymiany:

KuchniaAmica 52GE3.33ZpTaR(W) - mocowanie szyby wewnętrznej.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam, mam dokładnie tą samą przypadłość.
    Mam kuchenkę 601GG5.43ZpTgYDN(XxL)
    przy okazji piwo dla tego magistra co wymyśla te nazwy :D
  • Poziom 10  
    Ten sam problem. Piekarnik 183.4TsYKDpO nowy dopiero co rozpakowany i zamontowany. Oba elementy (prawy i lewy) pęknięte na pół pod identycznym kątem. Jakieś rozwiązania dla majsterkowicza?

EDIT:
    Znalazłem potrzebne części w sklepie Amica, ale z przesyłką 36zł, pytanie czy mi się opłaca reklamować i ile taka reklamacja by potrwała?
  • Poziom 2  
    Ja zrobiłem tak, przez telefon zbluzgałem miłą Panią bo zaczęła rozmowę od tego czy kuchenka była podłączona przez wykwalifikowaną osobę. Po kilku minutach pyskowania im miła Pani kazała poczekać chwile i poszła się naradzić z kimś. W końcu wysłali mi te plastiki za free, ale tego nie obejmuje żadna gwarancja bo to uszkodzenie mechaniczne. W mojej kuchence są jakieś super ekstra nowoczesne zawiasy czy coś i one trzaskają tak jak się zamykało drzwi we fiacie 126p :/.

tu masz link do sklepu gdzie są te plastiki zapewne taniej będziesz miał z wysyłką

http://czesciagd.pl/szyby-kuchni-amica-elementy-montazowe-szyb-amica-c-20_3856_3895_3898.html