Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szumiąca 6-cio biegowa skrzynia biegów vw Passat 1.9 tdi

04 Lip 2010 22:18 26280 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze skrzynią biegów na 4,5,6 biegu skrzynia zaczyna wyć ale tylko gdy jest wciśnięty pedał gazu.Podczas hamowania skrzynią nie wyje ani gdy puszczę gaz.Co to może być ?Auto zostało podniesione i hałas dobiega z końcowej części skrzyni od tyłu auta. Jeśli ktoś wie co to może być to proszę pisać oraz jeśli ktoś posiada jakiś schemat skrzyni 6-cio biegowej.Z góry dziękuję.
  • Poziom 17  
    Może jakieś fotki rozebranej skrzyni.
  • Moderator Samochody
    Może to nie skrzynia, tylko uszkodzone zawieszenie silnika? Podczas przyspieszania zespół napędowy przechyla się w jedną stronę, jeżeli jest zerwana poduszka, to mogą być przenoszone wibracje mechanicznie i efekt dźwiękowy będzie podobny.
  • Admin grupy Samochody
    Rok i oznaczenie skrzyni.Na wyklejce w bagażniku.
  • Poziom 2  
    Jak już pisałem auto zostało podniesione i osłuchane i hałas dobiega z końcowej części skrzyni,czyli nie ma mowy o uszkodzeniu zawieszenia czy też poduszki silnika a wyje tylko na 4,5,6 biegu
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich a jednocześnie proszę o małą pomoc, podpowiedź. Ostatnimi czasy skrzynia biegów przy moim TOURANIE 1.9TDI zaczęła wydawać dziwne dźwięki na 1,2,3 biegu, słychać jak gdyby ktoś wsypał do środka worek śrubek, najbardziej uwydatnia się to na wstecznym biegu gdy puszczę gaz, wszystko było by dobrze gdyby udało mi się rozebrać feralną skrzynię jednak moja robota zatrzymała się na pewnym trybie zdaje się od 5 lub 6 biegu, gdyż za żadne skarby nie mogę go zdjąć z wałka zdawczego, próbowałem już chyba wszystkiego, niepomógł ściągacz, nie pomogło rozgrzewanie a co najgorsza nawet uderzenia 2kg młotkiem zdały się na nic ;( pod spodem zamieszczam zdjęcia jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak to zdjąć to proszę o poradę.Szumiąca 6-cio biegowa skrzynia biegów vw Passat 1.9 tdi Szumiąca 6-cio biegowa skrzynia biegów vw Passat 1.9 tdi Szumiąca 6-cio biegowa skrzynia biegów vw Passat 1.9 tdi
    TEMAT ZAMKNIĘTY NIE OBYŁO SIĘ BEZ NOWEJ SKRZYNI