Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Briggs&stratton 3,5HP-ciężko odpala.

beholder1990neophyte 07 Lip 2010 19:08 18660 35
  • #31 07 Lip 2010 19:08
    beholder1990neophyte
    Poziom 13  

Na razie wszystko przetarłem żeby coś było widać... Nie chciał bym dalej tego rozkręcać bo mogę potem nie złożyć dlatego boje się trochę jeśli by trzeba było nowy gaźnik zamontować :/…Ale jeśli nie będzie innego wyjścia to trudno właśnie coś ta sprężynka łącząca przepustnice nie jest taka jaka powinna być bo przez nią się zacina przepustnica…”Rycho T” czekam na twoją pomoc :)

• #32 07 Lip 2010 19:36
    jack63
    Poziom 40  

beholder1990neophyte czy rozumiesz po polsku?
    Miałeś umyć to co było widać na zdjęciu, a nie przecierać ani tym bardziej rozkręcać. Weź mały pędzel z włosiem na ok 4 cm i benzynę którą masz w baku kosiarki. Przechyl ją tak aby popłuczyny spływały na jakąś tacę (ochrona środowiska!) i pędzluj do czysta! Potem zrób zdjęcia.

• #33 07 Lip 2010 20:35
    beholder1990neophyte
    Poziom 13  

Wycześciłem jak mogłem najlepej. Zobacz, że na 1 zdjęciu, gdzie przy naciągnientej lince (ssanie) element który zamyka przepustnice uderza w jej tylnią część (nr2) przez co nie może się domnkąć przepustnica a powinien uderzać w miejśce o nr.1 tak jak zaznaczyłem na foto i przez to przepustnica była cały czas otwarta podczas koszenia co skutkowało tym że na zimnym silniku nie mogłem jej odpalić (nie było ssania).Co mam robić? Co z tym gażnikiem?

Briggs&stratton 3,5HP-ciężko odpala. Briggs&stratton 3,5HP-ciężko odpala.

• #34 07 Lip 2010 21:38
    39006
    Użytkownik usunął konto  
  • #35 07 Lip 2010 21:58
    beholder1990neophyte
    Poziom 13  

Przeciesz pisałem olej, filtr powietrza , świeca wymieniałem na orginały od B&S i kosiarka odpala dobrze nawet na zimno bez ssania (z otwartą przepustnicą nie mam do tego żadnych uwag ). Jutro zrobie tak jak mówisz bo mi się nie domyka ta przepustnica. Cewka jakieś 0,4-0,5mm odległość od koła zamachowego ale jest ok.

Mam jeszcze kilka pytań:
    1. Koniec koncemm mam po co odkręcać gażnik/ jest sprawny?
    2.Moja spreżynka od przepustnicy jest troche zagięta mam ją wymienic? Sprężystość jest ok.
    3. Jak poprawnie wyregulować linke od gazu jak będę już wszystko skręcał?
    4. Czy dżwignia od przełaczania przepustnicy powinna być cały czas w przepustnicy w tym plasticzku czarnym czy powinna uderzać w jej bok?

• #36 07 Lip 2010 22:17
    39006
    Użytkownik usunął konto  
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo