Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka Electrolux EDC3150

puzonik48. 05 Lip 2010 12:24 3077 2
  • #1 05 Lip 2010 12:24
    puzonik48.
    Poziom 9  

Witam :) Miło mi ,że ktoś o mnie pamięta :)Nie było mnie tu dawno bo nie czyniłam żadnych remontów ani zakupów.Teraz przymierzam się do zakupu suszarki.Ta o którą pytam bardzo by mi odpowiadała ,ze względu na gabaryty.Ale nie wiem jak się sprawdza w eksploatacji :) dlatego będę wdzięczna za opinie użytkowników lub serwisantów.Miłego dnia życzę:D

0 2
  • #2 26 Lip 2011 09:00
    puzonik48.
    Poziom 9  

Dzień dobry :)Niestety ,porady nie znalazłam :cry: i suszarkę kupiłam :cry:Zakupu dokonałam w październiku ubiegłego roku .Sprawdzała się jakieś 4 miesiące w tym czasie.Po tym czasie przestała działać ,stopił się pas obracający bęben :cry:Zadzwoniłam do serwisu ,przyjechał Pan ,który pierwszy raz widział taki sprzęt .Powiedział ,że zamówi taki pas transmisyjny i wróci za 2 tygodnie .Niestety ,nie wrócił :cry::cry::cry::cry:Dzisiaj usłyszałam ,że nie otrzymał jeszcze części niezbędnej do naprawy :cry::cry:Czy może istnieć gorszy serwis niż ten!Jest to ostatni mój zakup ,sprzętu tej firmy.Miłego dnia życzę

0
  • #3 03 Sty 2012 11:05
    puzonik48.
    Poziom 9  

Dzień dobry :)Piszę kolejny raz ,żeby ostrzec chętnych do zakupu suszarki kondensacyjnej Model EDC 3150 Typ P 532221.Jest to wyjątkowa tandeta ,wypuszczona na rynek z błędem konstrukcyjnym .W lipcu doczekałam się w końcu wymiany pasa napędowego .Ponieważ ,naprawę wykonano tuz przed moim wyjazdem ,nie korzystałam z suszarki aż do października.Po powrocie ,poczynałam sobie bardzo ostrożnie z suszeniem :cry: Wczoraj kolejny raz stwierdziłam ,że pas napędowy uległ uszkodzeniu ,bęben się nie obraca .Dzisiaj zgłosiłam kolejną naprawę :cry: Jestem rozgoryczona ,ponieważ wydałam 1600 zł na coś co nie powinno wyjść z fabryki .Wygląda na to ,że są to pieniądze stracone bezpowrotnie: :cry: chyba ,że fabryka uzna swój błąd konstrukcyjny w co nie bardzo chce mi się wierzyć :cry: :cry: :cry:
    Szczęśliwego Nowego Roku życzę i oczywiście trafionych zakupów :D

0