Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocnik do planowania, diagnozowania i wyszukiwania błędów

qwerty67 05 Lip 2010 12:50 893 0
 • Pomocnik do planowania, diagnozowania i wyszukiwania błędów
  Nowy zestaw narzędzi WhatsUp Gold Engineer’s Toolkit firmy Ipswitch ułatwi administratorom wykonywanie zadań związanych z monitorowaniem sieci oraz diagnozowaniem i usuwaniem błędów. Program zawiera kalkulator podsieci pomagający zaplanować infrastrukturę, a dzięki funkcjom Ping, Arp i skanerowi portów wyświetla komputery pracujące w strukturze LAN. Oprogramowanie pomaga w konfigurowaniu i testowaniu systemu DNS (Domain Name System), a poza tym potrafi wybudzać komputery z wykorzystaniem mechanizmu Wake on LAN i pokazuje aktywne połączenia TCP na urządzeniach sieciowych.

  Według informacji producenta zarejestrowani użytkownicy mogą na razie pobierać oprogramowanie za darmo. Podczas rejestracji wymagane jest podanie personaliów i adresu e-mailowego, na który zostanie wysłany list z odsyłaczem do kopii aplikacji i kluczem aktywacyjnym. Później jednak – po nieokreślonym jeszcze czasie – pakiet ma kosztować 800 euro (995 dolarów). WhatsUp Gold Engineer’s Toolkit działa w Windows (począwszy od edycji XP SP2) i wymaga procesora taktowanego zegarem o częstotliwości 2 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

  Źródło

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  qwerty67
  Poziom 24  
  Offline 
  Mało jest idiotów na świecie, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku...
  qwerty67 napisał 773 postów o ocenie 28, pomógł 45 razy. Mieszka w mieście Kowalów i Zielona Góra. Jest z nami od 2008 roku.