Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satelite A300- Recovery

05 Lip 2010 16:14 4201 8
  • Poziom 8  
    Witam a mianowicie mam problem ponieważ kupiłem laptopa i miałem program Recovery który zgrałem na na płytki dwie. Wgrałem Windows 7 po jakimś czasie i teraz jednak chciał bym wrócić do dawnej Visty ponieważ tam miałem wszystkie sterowniki które działały a na W7 nie wszystko odpala z powodu sterowników a nie mogę ich wgrać. Chciał bym a nawet Proszę o to aby ktoś napisał mi jak odpalić przywracanie Recovery i czy wogólę jest to możliwe po zmianie systemu. Gdy kupowałem komputer to nie dali mi Visty na płytce tylko te Recovery i kazali mi to na płytki zgrać.

Następna sprawa pomijając "Recovery" mam Windows 7 Ultimate oraz karte ATI Mobiliti Radeon HD 34XX odpalam pewną gre i wyskakuje mi błąd że karta nie obsługuje Shadera 3.0, i że nie mam systemu 3D. No ok ale na Vista mi ta gra śmigała idealnie beż jakich kolwiek usterek. Nie mam nikogo w otoczeniu kto mi może pomóc. Napisze pewnie ktoś "Zanistaluj sterowniki do karty" heh dziwna rzecz to ta że nie mogę zainstalować sterowników a może nie umiem ich zainstalować bo po odpaleniu instalki wszystko idzie do końca restartuje komputer i nic. Nadal to samo

Za pomoc Dziękuje i Pozdrawiam !
  • Poziom 35  
    Włóż płytę "Recovery" do napędu i włącz komputer by uruchomił się z płyty.
    Opisz, co z tego wyszło. ;)
  • Poziom 8  
    fushi23 napisał:
    Witam a mianowicie mam problem ponieważ kupiłem laptopa i miałem program Recovery który zgrałem na na płytki dwie. Wgrałem Windows 7 po jakimś czasie i teraz jednak chciał bym wrócić do dawnej Visty ponieważ tam miałem wszystkie sterowniki które działały a na W7 nie wszystko odpala z powodu sterowników a nie mogę ich wgrać. Chciał bym a nawet Proszę o to aby ktoś napisał mi jak odpalić przywracanie Recovery i czy wogólę jest to możliwe po zmianie systemu. Gdy kupowałem komputer to nie dali mi Visty na płytce tylko te Recovery i kazali mi to na płytki zgrać.

Za pomoc Dziękuje i Pozdrawiam !

hmm moze to głupie pytanie ale "jak? odpalić" bo ostanio w sprawach komputerów to nie jestem za bystry
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Z włożoną 1wszą płytą "recovery" (chyba nie trzeba pisać gdzie ;) ) zał. komputer wciskając jednocześnie F12.
    Wybrać start z napędu DVD i ...opisać co wyszło.

Jak wiedzy brak - poprosić znajomego/znajomą/dziecko, co ma do-czynienia z komputerami i zrobi, co potrzeba. ;)
  • Poziom 8  
    Zrobiłem tak jak napisałeś i działa.
    Wszystko wróciło do stanu w którym zrobiłem kopie.

Wielkie dzięki za okazaną pomoc!!

Pozdrawiam !! Fushi :)
  • Poziom 11  
    Witam w związku z moim zdaniem nie rozwiąznym problem w którym to mowa na temat uruchomienia partycji recovery bez płyt których to producent nie dostarcza tak jak napisał kolega w 1wszym poście - nagle się znalazły?
    Posiadam model a300-1mm - próba instalacji Windows 7 zakończona niepowodzeniem z pododu braku sterowników na płycie instalatora (oczywiście sterowników potrzebnych dla tego modelu toshiby) - instalacja zakończona czarnym ekranem.
    I wydaje mi się że widzę 2 ewentualności albo recowery
    albo wypieczenie płyty Windows 7 z tymi sterami.
    Podpinam się pod temat z powodu całej masy zapytań do A300 - oczywiście nie rozwiązanych
  • Poziom 15  
    Odnośnie pierwszego postu. Mam a300D, ta sama rodzina tylko na amd. Do windowsa 7 sterowniki można wgrać od visty.
  • Poziom 11  
    Tak to każdy system ma do siebie , że można do niego wgrać sterowniki ale jak jest zainstalowany. Natomiast jeśli po instalacji wyskakuje czarny ekran to już nie bardz i nie chodzi mi o takie odpowiedzi.
    Potrzebuję takiej - bierzesz windowsa jakiś program ściągasz sterowniki takie ,takie takie ,takie i tym programem dodajesz je do obrazu płyty, wypalasz i masz Windowsa do twojego konkretnego modelu. Niezależnie dla którego modelu A300 ta odpowiedz padnie przyda się wszystkim.
  • Poziom 8  
    szukam recovery plytek do modelu a300-146 vista home premium 32 bitowa polska jezeli ktos posiada to prosze o kontakt a powod jest taki ze nie zdazylem takowych zrobic do swojego laptopa bo mi dysk nawalil dalem do serwisu to dysk mi wymienili a recovery stwierdzili ze musze sobie zamowic na stronie toshiby i zainstalowac samemu wiec chcialem zamowic i ku mojemu zdziwieniu musze im zaplacic 35 euro nie posiadam takiej kasy w tej chwili a potrzebuje dzialac na laptopie tylko prosze nie piszcie mi znowu ze to jest nie legalne ja tylko prosze oprosbe i kontakt na priv nie zmuszam nikogo do niczego i pozdrawiam