Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkładka stacyjki nie dziła BMW E46

05 Lip 2010 22:33 3395 1
  • Poziom 2  
    Witam mam mały problem popsuła mi się wkładka stacyjki wcale nie chce się przekręcić pozacinały się zapadki w środku.
    Więc mam kilka pytań.

1.Da się wymienić / dorobić samą wkładkę, dodam ze kostka i reszta jest oki??
    2.Czy jak bym kupił używaną kolumnę kierownicy z anglika będzie pasować i jak wygląda wtedy sprawa z immobilizerem i centralką ??
    3. Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak szybko załatwić sprawę??
    4.Czy zmieniając wkładkę można bez problemu przełożyć immobilizer z kluczyka zapasowego gdyż tylko taki posiadam do takiego Image

Uploaded with ImageShack.us
    i zaprogramować centralkę według opisu??

,,wsiadłem do samochodu zankłem dzwi (tylko nie zamykac centralka)
    przekreciłem kluczyk na 1 pozycje policzyłem dosc szybko do trzech wyciagłem szybko trzymałem przycisk otwieranie i i przycisłem szybko trzy razy zamykanie
    udało mi sie dopiero za drugim razem
    jak sie uda to centralka zamknie sie i otwozy ''
  • Poziom 21  
    piotrekjoker napisał:
    Witam mam mały problem popsuła mi się wkładka stacyjki wcale nie chce się przekręcić pozacinały się zapadki w środku.
    Więc mam kilka pytań.

1.Da się wymienić / dorobić samą wkładkę, dodam ze kostka i reszta jest oki??
    2.Czy jak bym kupił używaną kolumnę kierownicy z anglika będzie pasować i jak wygląda wtedy sprawa z immobilizerem i centralką ??
    3. Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak szybko załatwić sprawę??

Są specjalizowane warsztaty zajmujące się naprawą stacyjek samochodowych, poszukaj w swojej okolicy.

piotrekjoker napisał:

4.Czy zmieniając wkładkę można bez problemu przełożyć immobilizer z kluczyka zapasowego gdyż tylko taki posiadam do takiego Image

Uploaded with ImageShack.us
    i zaprogramować centralkę według opisu??

,,wsiadłem do samochodu zankłem dzwi (tylko nie zamykac centralka)
    przekreciłem kluczyk na 1 pozycje policzyłem dosc szybko do trzech wyciagłem szybko trzymałem przycisk otwieranie i i przycisłem szybko trzy razy zamykanie
    udało mi sie dopiero za drugim razem
    jak sie uda to centralka zamknie sie i otwozy ''