Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki - Klawisze funkcyjne.

05 Lip 2010 23:15 5882 5
  • Poziom 15  
    Koledzy i koleżanki, mam taki mały problemik, otóż przed formatem na oryginalnym(prosto ze sklepu) systemie(vista) miałem taki fajny pasek z klawiszami funkcyjnymi na pulpicie gdzie wszystkie klawisze były przejrzyście pokazane, opisane itp. No i wtedy także wszystkie z nich działały.

Teraz nie mam pojęcia które sterowniki czy aplikacje są za to odpowiedzialne, instalowałem już sporo z nich ze strony toshiby, ale żadne nie były tymi na których mi zależało. Podobnie sprawa ma się z touchpadem - do niego też przydały by się stery żeby działały skróty na nim.

Laptop to TOSHIBA Satellite P200-1ee PSPB6E, a OS na którym działam to Windows 7 32 bitowy.
  • Poziom 15  
    Dzięki Ci bardzo :) Że też wcześniej o tym nie wiedziałem...

Jeszcze raz dzięki.
  • Poziom 33  
    Nie ma za co :)
    Mnie też ten problem spotkał po czystej instalacji Win7 (upgrade z Visty słabo wyszło) na firmowej A300, ten progs rzeczywiście ułatwia życie.
    V.
  • Poziom 15  
    To nie jest do obsługi klawiszy funkcyjnych o których jest mowa w temacie.

A u mnie wszystko śmiga - prawie... Tzn mam do wyboru tylko 2 tryby pracy komputera (Oszczędzanie energii i Zrównoważony), a przed tem do wyboru był też tryb "Najwyższa wydajność" co jest mi bardzo często potrzebne nawet na laptopie. W czym tkwi problem? W ustawieniach zasilania mogę skonfigurować sobie ten profil(wydajność), ale nie mogę go nigdzie wybrać.