Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco Daily 2,3 HPT - szukam schematu ustawienia rozrządu

06 Lip 2010 19:02 16297 5
  • Poziom 1  
    Czy ktos moglby podeslac mi schemat ustawienia rozrządu Iveco Daily 2,3 HPT 2009r albo Ducato 2,3 jcb
  • Poziom 16  
    Musisz mieć blokady, wał, wałki, koło zębate wałka rozrządu. Blokade na wał wkręca się obok koła zębatego wału korbowego, wałki na górze zaślepki na imbus wykręcasz i wkręcasz blokade, koło wałka możesz zablokować nawet wiertłem.Jak silnik pracował ok to zaznacz farbą i bedzie chodziło.
  • Poziom 9  
    witam . mam temat zwiazany czesciowo z rozrzadem.moje iveco 2.3 z roku 2005 chodzilo bez problemu az pewnego ranka zapalilem bez problemu i po 15 sekundach przestal prawdopodobnie palic na jeden gar a po chwili na kolejny i kolejny az zgasl.teraz odzywa sie na jeden. wtryski sprawdzilem rozrzad tylny jest ok przedni przestawialem na rozne sposoby bez powodzenia paliwo jest pompy daja a auto nie gada.czy moze ktos spotkal sie z taka awaria?
  • Poziom 11  
    Witam.
    Również szukam schematu ustawienia rozrządu do Iveco Daily 2,3 HPT 2003r i mam prośbę, żeby ktoś wrzucił tu jakiś rysunek. Najbardziej interesuje mnie, gdzie się znajduje punkt 0 , jak mogę zablokować wał.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.