Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra B Problem z dopaleniem

06 Lip 2010 19:34 1133 4
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie. Mam vectre B 98r. 140tyś, przebiegu (chyba) ;)sprowadziłem ja z Austrii. przez pierwsze 3miesiące jeżdziła prawie bez problemu. Prawie booo.. gdy sie przekroczyło 120km/h to nagle brakowało jej mocy i niechciała krecić powyżej 4tyś obrotów. pojechałem na komputer wykazało 2 błedy. ze niby świece zarowe do wymiany i weże od podciśnienia cos tam z nimi nie tak. wymieniłem świece żarowe ale co one maja do tego, <mysli> nic. sprawdziłem te weżyki i nic to nie dało. wymieniłem nawet ten zawór od podciśnienia ktory idzie od turniny. dalej nic.... a ostatnio miałem rezerwe.rano wyjeźdzajac z placy nagle mi zgasła i juz nie odpaliła do tej pory. zaprowadziłem auto do warcztatu tzn niby warsztatu bo to była porażka.....wolałem zeby auto stało u mnie na placu niz tam z otwarta maska gdzie padał deszcz i wiało;/ ostatnio był u mnie tez jeden z mechanikow i powiedział ze prawdopodobnie to moze byc sterownik od pompy wtryskowej:?::?:ale szukałem takiego czegos na allegro i nie ma.... szukałem podobnego problemu. ale wolałem opisac cały problem. bo każdy przypadek jest indywidualny. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 42  
    Dowiedz się czego ci brakuje... Paliwa, powietrza, faz rozrządu czy kompresji. Tyle mogę powiedzieć wiedząc że to Vectra B z 98...Nie chce mi się sprawdzać ile rodzajów silników diesla było montowanych w tym oplu
  • Poziom 9  
    paliwo dochodzi. myslałem ze sie zapowietrzył. odpowietrzyłem ja. z tych rureczek ktore sa przykrecone do wtryskiwaczy jest podawane paliwo. wiec nie wiem. a jak mam sie tego dowiedziec? aaa i jeszcze jak odpalałem na plaka to odpali sie do momentu gdzy sie psika i nie wchodzi na obroty tylko tak klekocze...
  • Poziom 14  
    wszyscy ci którzy czytają to co piszesz to chcieli by wiedzieć co to za silnik jego pojemność i moc to wtedy można by było coś ci podpowiedzieć
  • Poziom 27  
    Pomijając oczywiście typ silnika to i błędy jakie zostały odczytane.
    Ale jak znam życie to 2.0DTL/DTH, powód jak to ZWYKLE wysypany PSG w pompie.