Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gainward GeForce GT240 zawiesza się

06 Lip 2010 20:51 2080 5
  • Poziom 9  
    Mam problem z kartą Gainward GeForce GT240. Ma ona 1 GB DDR3 i podobno działa na złączach PCI-E i PCI-E 2.0. Po włożeniu odpalam kompa i wyświetla mi się napis Checking nvram i zawiesza się. Grzebałem w biosie ale i to nic nie dało. Mam płytę główną AsRock 775Twins-HDTV i procek Intel Pentium D 3.00 Ghz. Co mogę z tym zrobić proszę o pomoc.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 25  
    Masz możliwość przetestowania karty w innym komputerze?

Podaj całą konfigurację włącznie z informacją o producencie i mocy zasilacza.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 9  
    Ej nie jestem jakiś PRO i nie wiem o co ci chodzi z tą konfiguracją.
  • Poziom 17  
    Haaaaahahahaaha ! :D:D:D
    Nie no sorka ale rozwaliłeś mnie tym tekstem "O co Ci chodzi z tą konfiguracją??" :D
    Chodzi mu o to żebyś podał wszystkie komponenty (części które są w środku) komputera tj. musisz dopisać jaką masz pamięć RAM, ile jej masz, model zasilacza, ile masz dysków twardych, jakieś napędy optyczne... :)
    Pozdrawiam! :)
  • Poziom 9  
    No to tak zasilacz jakiś IBOX max.400W
    Dvd-rom LG
    Dysk samsunga 250GB
    DDR2 2GB Kingstona
  • Poziom 17  
    Zasilacz do wymiany i to szybciuchem na coś markowego bo prędzej czy później spotka Cię mój los (karta graficzna i płyta główna do wymiany) ;)
    Choć nie gwarantuję, że to rozwiąże Twój problem z pamięcią na karcie (bo jak dla mnie to jest pamięć na karcie) i ponawiam pytanie kolegi DollarMan czy masz możliwość sprawdzenia karty graficznej w innym kompie? Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że karta jest uszkodzona...
    Pozdrawiam :)