Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skuter z hipermarketu za 1900 zł

06 Lip 2010 21:05 5012 15
  • Poziom 16  
    Witam, czy na skuter za 1900 zł z tesco spalinowy trzeba mieć jakieś prawo jazdy lub kartę rowerową?
    ile takie skutery pala na 100 km ile maja max prędkość
    oraz czy trzeba je rejestrować z tablicami i podatek co miesiąc albo OC płacić? Czy często są kradzione ?

Dodano po 1 [minuty]:

oraz czy można pasażera zabrać bo pisze że maksymalne obciążenie bagażu 5 kg
  • Poziom 10  
    Tak mnie zatkały Twoje pytania że nie mogę powstrzymać się od głośnego rechotu... Zakładanie tematu dla zabawy to marny pomysł.
  • Poziom 17  
    Może kolega rzeczywiście nie wie :P

Co do prawka - jak masz mniej jak 18, to tak, musisz mieć kartę motorowerową i skuter o pojemności do 49ccm, musisz to rejstrować i ubezpieczać.

Spalanie - to chyba powinno być na nim napisane (w instrukcji :D)
    A kraść kradną wszystko, pytanie czy masz szczęście czy nie ;P
  • Poziom 16  
    mam powyżej 18 lat czyli jeżdżę bez prawka? A ile ubezpieczenie i ile to trwa? ponizej lub równy 49 cm3 to tez trzeba rejestracyjną tablicę meić i ubezpieczenie płacić?

Dodano po 1 [minuty]:

a to spalanie tak na oko to ile?
  • Poziom 21  
    Spalanie to 2,5l na 100km , a takie skutery z marketu to strasznie lipne są , koła jednorazowe , nie robią w żadnej wulkanizacji , jak złapiesz kapcia , wstawiają tylko dętki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Ja za ubezpieczenie płace rocznie 22 zł ( w PZU 60% zniżek ).
    A co do spalania to 2-3 l / 100km.
  • Poziom 16  
    relacja masy do palenia chyba jak w czołgu jest

Dodano po 53 [sekundy]:

rocznie 22 złote przy 60% to około 4 zł miesięcznie bez zniżek

Dodano po 1 [minuty]:

a elektrycznego nie trzeba rejestrowac czy też trzeba?
  • Poziom 16  
    Elektrycznym skuterem nie pojeździsz sobie po normalnych drogach bo nie ma homologacji.
  • Poziom 10  
    Ja mam skuter z marketu za mniej jak 1900zl zrobilem ponad 1000km i nic sie nie dzieje, przy 500 zmienilem tylko olej na cos normalnego. Do okola siebie ma remonty ulic wiec skutera naprawde nie oszczedzam, to jest tak prosta konstrukcja ze jak cos nawali to naprawa kosztuje grosze, moj pali okolo 3l/ 100km i jestem naprawd zadowolony z tego chinskiego jak ze taniego sprzetu.

Ps. nie chcialo mi sie nawet isc podbijac gwarancji ;)
  • Poziom 2  
    nic sie nie dzieje bo zrobiles nim TYLKO 1000 km , zobaczymy przy 5000 :)
  • Poziom 9  
    ja zrobiłem 6000 tys. i jeździ super niema dla niego rzeczyniemożliwych
  • Poziom 1  
    ja mialem takie "coś". jak kupilem go w zimie to mial 460km przebiegu. jak zaczolem nim jezdzic to zaraz sie cos sypalo. jak go sprzedawalem mial 1000km przebiegu i w swojej histori wymiane:
    cewki, linki gazu, podczas jazdy kiedys mi zgasł - okazalo sie ze przepalily sie kable., obudowa paska popekala - nie wiem dlaczego, moze od kopania (akumlator padł), sprezyna kopki poszła, sama kopka i polksiezyc sie wyrobił.
    jednym slowem nie polecam skuterow z tesco, carrefour, biedronki , za 2000zł.
    to jest ZAL.PL

Natychmiast doprowadź swój post do zgodności z językiem polskim!
    [jankolo]
  • Poziom 30  
    TheAbdiasz napisał:
    ja mialem takie "coś". jak kupilem go w zimie to mial 460km przebiegu. jak zaczolem nim jezdzic to zaraz sie cos sypalo. jak go sprzedawalem mial 1000km przebiegu i w swojej histori wymiane:
    cewki, linki gazu, podczas jazdy kiedys mi zgasł - okazalo sie ze przepalily sie kable., obudowa paska popekala - nie wiem dlaczego, moze od kopania (akumlator padł), sprezyna kopki poszła, sama kopka i polksiezyc sie wyrobił.
    jednym slowem nie polecam skuterow z tesco, carrefour, biedronki , za 2000zł.
    to jest ZAL.PL

Jak szanujesz tak masz.

Ogólnie polecam, do normalnej jazdy się nadaje, gorzej jak we dwójkę będziesz jeździł.

I naucz się pisać, bo aż razi.
  • Poziom 30  
    A ja uważam że jest dokładnie tak samo jak z każdym nie markowym produktem z chin WIELKA LOTERIA.
  • Poziom 9  
    no loteria może trochę ale jak kolega wcześniej wspomniał jak dbasz tak masz