Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gt9600 brak klonowania tv-out.

07 Lip 2010 01:25 1284 7
  • Poziom 18  
    Posiadam kartę graficzną GT9600, 512mb ZOTAC i nie mogę w żaden sposób z klonować komputera z tv.Używałem dotychczas GTS8800 i nie było z tym żadnych problemów.Telewizor to 7-letni Panasonic TX-28LB1P,z 1 wejściem Euro-scart oraz gniazdami RCA (nic więcej) . Byłą kartę podłączałem z wyjścia TV-OUT w komputerze,poprzez przejściówkę na cinch do gniazda AV w telewizorze.W tym przypadku ten sposób nie pomaga,mam w telewizorze jedynie czarny ekran.Moja karta w ogóle nie widzi telewizora,nie daje żadnego efektu rygorystyczne wykrywanie!Wgrywałem różne sterowniki ale to nic nie dało!Proszę o pomoc.Jeszcze pytanko:czy zmieni coś jeżeli podłączę (swój problem) przewodem euro-S-video? lub co mam poważne obiekcję,przejściówką VGA-AV lub VGA-Euro?bez uszkodzenia karty czy też telewizora.Telewizor 7-letni 50 hz. Z góry serdeczne dzięki za każdą pomoc.

Po znaku interpunkcyjnym należy używać spacji - popraw, pod tym kątem, tekst.

Matuzalem
  • Poziom 35  
    Wklej zdjęcie wyjść karty, bo zapewne już inna niż poprzednia.

Na mój gust sprawa kabelka (w instrukcji karty powinno być).

Zerknij też tutaj:Link
  • Poziom 18  
    gt9600 brak klonowania tv-out. Witaj, próbowałem podłączyć 3 różnymi przewodami, niestety bez efektu!Oglądałem również podany przez ciebie link, dlatego te pytanka. Co do instrukcji, to jest bardzo uboga (zaledwie 2 strony) i to w jęz. angielskim.
  • Poziom 35  
    Na zdjęciu tego nie widać, ale zapewne podłączasz TV przez tę okrągłą wtyczkę?

Jak ma więcej niż 4ry wyjścia tzn. ze trzeba dokładnie wiedzieć co na każdej nóżce jest i tak podłączyć (przejściówka odpowiednia).
    Każdy błąd to właśnie brak "sygnału" że TV wpięty

Instrukcja do karty też powinna być na stronie producenta (czy na płycie).
  • Poziom 18  
    Za twoją radą weszłem na stronę producenta, niestety nie znalazłem na owej stronie żadnego schematu wyjścia TV-Out. Okazało się jednak że nie wszystkie karty obsługują wyjście TV. Moja karta to Zotac 9600 gt Synergy Edition, model ZT-96TES4P-FDL. Posiada ona porty: 2x DVI, oraz TV-Out, HDTV-Out i S-Video-Out w jednym. Myślę aby zakupić i podłączyć, owy problem przejściówką S-Video- cinch. Jak uważasz? da to oczekiwany efekt? Zastanawim się jeszcze nad tym, by podłączyć to przejściówką z gniazda VGA na AV lub scart, tylko obawiam się że coś pójdzie z dymem(hihi).Poradż proszę, jakie by było najlepsze wyjście z tej sytuacji. Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Z VGA->EuroRGB nie baw się (jak nie musisz), dość kłopotliwe ustawianie PowerStripa (i po co koszt dodatkowy).

W linku, który podałem jest opis problemów z przejściówką (7/9 kolcową - taka chyba jest w tej karcie, bo fotka kiepska)

Tu masz chyba wszystko rozrysowane (zejdź do działu Nvidia pinouts): Link

Teraz tylko wykorzystać. ;)
  • Poziom 18  
    Wtaj,serdeczne dzięki za poświęcony czas i pomoc.Teraz w wolnej chwili pobawię się trochę kabelkami i zobaczę jakie będą tego efekty.Myślałem że Geforce są wyposażone w 1 standardowe gniazdo i podłączenia,(jeżeli chodzi o sprawy elektroniczne to jestem zupełny laik).Jeszcze raz serdeczne dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Jesteś WIELKI!!! Zdemontowałem wtyczkę z przewodu do karty i wieloma próbami w końcu osiągnąłem cel.Dwoma kabelkami podłączyłem pod gniazdo AV ,kabelek z obudowy(chyba masy), podłączyłem do gniazda w karcie TV-Out pod 1, drugi pod 3 i działa na całego.Tylko przed tym trzeba zmienić rożdzielczość monitorze na 800x600.Opisuję ci to, ponieważ zauważyłem, że dajesz rady wielu osobom , może ten opis wykorzystasz w przyszłości.Karta to GT9600. Jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc.