Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Voyager 3.8 brak iskry na świecach.

łaciaty 07 Jul 2010 14:19 2292 6
    łaciaty
    Level 11  
    witam mam problem ze sterowaniem cewek przez moduł czasami da impulsy nie na wszystkie sekcje,najczęściej nie a po około 5 sek. kręcenia jest stały sygnał na 2 sekcji.hale oby dwa sygnał mają dobry ,zasilanie jest ,wtryski chodzą czyżby sterownik? teraz po sprawdzeniu daje 1 impuls na pierwszą sekcje a na drugą już na stałe i ten impuls zanika sekunde po wyłączeniu rozrusznika, na trzeciej w ogóle cisza
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    luki009
    Level 11  
    Łaciaty ,czy poradziłeś sobie z tym problemem?Mam dokładnie taki sam przypadek,podmieniłem czujniki,sterownik silnika,skrzynke bezpieczników,rozrząd sprawdzony,koło zamachowe(wieniec)równiez,skończyły sie pomysły co dalej,może instalacja?
    luki009
    Level 11  
    coś już wiadomo dlaczego znika masa sterująca cewką po kręceniu rozrusznikiem (pierwsze trzy impulsy są na wszystkich trzech sekcjach)potem ginie na dwóch sekcjach ,a na jednej pojawia się na stałe masa,kiedy wyłącze stacyjkę i znowu zacznę kręcić to problem znów się pojawia,auta nie idzie odpalić,zmieniłem komputer silnika,czujniki halla-może nie ma korelacji miedzy czujnikami,ale to jest na łańcuch więc rozrząd ok.Nie mam pojęcia co jeszcze może mieć wpływ na takie dziwne zachowanie :/
    jarsaw
    Level 23  
    Złe ustawienie szczeliny powietrznej czujników położenia wałka rozrządu i wału korbowego.Mają mieć 1 mm.
    luki009
    Level 11  
    czujnik wkładałem na filc,nadal to samo :/ górny nie ma regulacji...
    łaciaty
    Level 11  
    problemem było koło zamachowe.Po odsunięciu skrzyni i wyprostowaniu blachy problem znikł,auto pali normalnie.Zamykam temat