Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm fox skoda fabia 2002 comfort identyfikacja

maydaywisnia 08 Lip 2010 08:00 2233 5
  • #1 08 Lip 2010 08:00
    maydaywisnia
    Poziom 10  

Witam mam pewien problem mam w aucie założony alarm fox. Tutaj zaczyna się problem bo wiem tylko że fox bo tak pisze na syrenie alarmu. Z naklejki która jest na syrenie znalazłem symbol FOX S2/A i nic więcej. Chciałbym się dowiedzieć jaki to model, bo szukam instrukcję obsługi. pilot to nerka, a dźwięk załączania i wyłączania alarmu to nie standardowe beep tylko dziwna melodyjka. Może to pomoże komuś w identyfikacji tego badziewia.
    Szukam instrukcji bo czasem zamiast poprostu zagrać przy zbrojeniu jest dodatkowy dźwięk - ciągły pisk ok 5sekund. Zdarza się to czasem i niewiem od czego jest uzależnione. Chciałbym też wyłączyć wkurzającą melodyjkę załączającego/ wyłączającego się alarmu bo wracając wieczorem do domu budzę wszystkich sąsiadów.

0 5
  • #2 08 Lip 2010 15:00
    serwisfox
    Poziom 12  

Wymień baterie w pilocie.

0
  • #3 09 Lip 2010 07:26
    maydaywisnia
    Poziom 10  

wymieniłem

0
  • #4 09 Lip 2010 10:40
    Robert H
    Poziom 20  

maydaywisnia napisał:
    wymieniłem
    Zawsze długi sygnał oznaczał słabą baterie w pilocie lub może być że jest słaby sygnał, odłącz jeszcze akumulator na ok 30 s tzw reset. Jeszcze zmierz ta baterie która wymieniłeś może pilot ma bardzo duży pobór prądu i się szybko rozładowuje.

0
  • #5 09 Lip 2010 11:22
    maydaywisnia
    Poziom 10  

Aku wyciągałem już a pilot jest ok wczoraj był mierzony, bateria jest nowa i tez ok

0
  • #6 09 Lip 2010 11:38
    Robert H
    Poziom 20  

maydaywisnia napisał:
    Aku wyciągałem już a pilot jest ok wczoraj był mierzony, bateria jest nowa i tez ok

Najlepiej jakbys podał ile ma napiecie bateri przy nacisnięciu przycisku pilota.

0