Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vectra b piszczy przy otwartych drzwiach i nie dziala centra

cheep 08 Lip 2010 12:50 2335 3
  • #1 08 Lip 2010 12:50
    cheep
    Poziom 2  

witam! mam taki oto problem z moja vectra 2.0 dti 2000r. do wczoraj wszystko działało ok. dziś od rana -nie działa centralny z pilota, z kluczyka zamyka; -radio przestało się automatycznie włączać, musze to robić ręcznie; -nie działa auto domykanie i otwieranie szyb; i teraz najlepsze - jak wyłączę zapłon i otworze drzwi to piszczy jakbym zostawił włączone światła, a wyłączam wszystko co w normalnej sytuacji powoduje takie piszczenie.

odpinałem akumulator, sprawdzałem bezpiecznik od centralnego i jest Ok, ale jak go wypnę to przestaje piszczeć tyle ze nadal nic nie działa. próbowałem programować kluczyk ale albo ja nie umie tego zrobić albo tez nie działa

pomocy proszę!!!!!

Dodano po 3 [godziny] 21 [minuty]:

jak sie okazuje to kluczyk chyba cos piep...y otwiera choc nie zawsze ale nie zamyka wcale. a to piszczenie to nie to od swiatel bo tam sygnal jest przerywany a to brzmi jakbym zostawil kluczyk w stacyjce...

• #2 08 Lip 2010 14:59
    autokom
    Poziom 13  

Styki (kostka) stacyjki do weryfikacji.

• #4 14 Sie 2010 21:10
    Seweryn82
    Poziom 19  

Kolego. Na pewno masz zaciętą stacyjkę. Przy wyjęciu kluczyka ze stacyjki powinna ci odskoczyć taka szara obrączka (oczywiście od stacyjki) Zapewne u ciebie tak nie jest i zostaje ona równo ze stacyjką. Włóż kluczyk do stacyjki i przekręć pare razy, następnie energicznie go wyjmij. Centralny nie będzie działał bo ma podawany sygnał że kluczyk znajduje się w stacyjce. To samo z piszczeniem. Jest to sygnał żebyś nie zapomniał wziąć ze sobą kluczyka gdy wychodzisz z samochodu

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME