Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam xerox workcentre 5225 service manual

raczek150 08 Lip 2010 15:03 3604 5
  • #1 08 Lip 2010 15:03
    raczek150

Poziom 9  

Lub informacja, jak wejść w tryb serwisowy.

0 5
  • #2 20 Lip 2010 18:49
    andrzej2000
    Poziom 20  

Witam

Co chcesz zrobić w trybie serwisowym, mogę się dowiedzieć o dostęp i menu serwisowe.

0
  • #3 21 Lip 2010 13:39
    piotr_krak
    Poziom 25  

przycisk z kluczykiem podajesz hasło i wchodzisz w tryb niby serwisowy (ja bym powiedział że to tryb ustawień dla maszyny). Czy o to Ci chodzi? Co chcesz zrobić to Ci powiem czy jest to tam możliwe.

0
  • #4 22 Lip 2010 07:57
    Damian1253
    Poziom 21  

Witam,
    Kluczyk i hasło to tryb administratora. To nie tajemnica hasła i opis dostępne są w podręczniku administratora dostarczonym razem z maszyną lub do ściągnięcia ze strony xeroxa. Daje to możliwość ustawiania w zasadzie tych opcji co poprzez WWW. Napisz co chcesz zrobić to zobaczymy na ile można Ci pomóc.

0
  • #5 26 Lip 2010 13:54
    raczek150

Poziom 9  

Moja kopiarka wysyła pocztę ze skanem w odwrotnych barwach (czarny zamieniony z białym). Po wielu nieudanych próbach rozwiązania problemu pomyślałem, że może znajdę rozwiązanie w service manualu lub w trybie serwisowym...

0
  • #6 27 Lip 2010 15:20
    Damian1253
    Poziom 21  

Sprawdź czy nie masz ustawionej opcji negatywu podczas skanowania. Jeśli tak to pewnie jest ustawiona na stałe w szablonie skanowania dostępnym przez www. Do zmiany wystarczy ci dostęp administratora do www a jeśli to zmiana stała na pulpicie to dostęp administratora z pulpitu. Opis i hasła są w instrukcji administratora. Nawet gdyby posypał się soft to to można go przeinstalować z poziomu administratora przez www a dostępny jest na stronie xeroxa razem z instrukcją instalacji. Ważne trzeba sprawdzić czy soft ma być dla maszyny z PS czy bez.

0