Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłączenie sterownika zamka centralnego Veyron 50

08 Lip 2010 20:11 2039 2
  • Poziom 9  
    Witam Kupiłem sobie sterownik zamka centralnego Veyron 50 Mam problem z jego podłączeniem Znalazłem dwa przewody w progu od strony kierowcy zamykający (brązowo-czerwony) i otwierający (brązowo-biały)
    Nie jestem pewien czy sterowanie jest masą czy plusem ? Na przewodzie brązowo-czerwonym jest napięcie bo podpinałem diodę tylko że ona mrugała (może tak ma być) jak przyłożyłem do niego masę drzwi sie zamknęły Wtedy na przewodzie brązowo białym pojawiło się napięcie i jak przyłożyłem masę drzwi sie otworzyły To chyba znaczy że jest sterowanie masą ?
    Więc podłączyłem sterownik
    instrukcja
    [URL=http://img175.imageshack.us/i/p
    Zasilanie podciągnołem z akumulatora tak na probe.
    biały podałem do brązowo-czerwonego
    biało-czarny do brązowo-białego
    żółty i żółto czarny dodałem do masy noi antene wpiąłem do anteny co idzie też w progu od kierowcy
    Noi jak chce zamknąć auto z pilota to przepala mi bezpiecznik od masy przy sterowniku
    HELP!!
  • Poziom 15  
    A może najpierw napisz jaki masz samochód, bo po kolorach kabli tego nie wywnioskujemy, a zaraz mod wywali twojego posta do śmieci za temat i opis problemu.
  • Poziom 34  
    no tak elektronika i mechanika a to passat czy mercedes i antena w progu do sterownika:?: