Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Okrągły rok działu Sprzęt Medyczny

10 Jul 2010 16:38 18242 1
  • Admin of Medical Equipment
    Pragnę poinformować wszystkich użytkowników naszego forum. W dniu dzisiejszym dział "Sprzęt Medyczny" obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tego tytułu pragnę podziękować wszystkim użytkownikom, którzy pomagali i przyczynili się do stworzeniu tego działu. Również duże podziękowania samemu Adminowi systemowemu gulsonowi za przychylność i wiarę, oraz zaufanie w stosunku do mojej osoby powierzając w moje ręce opiekę nad tym działem. Koleżankom i Kolegom moderatorom za wsparcie i pomocną dłoń Obecnie w dziale jest zarejestrowanych 85 członków + 4 oczekujących zajmujących się zawodowo serwisem sprzętu medycznego z całej Polski i nie tylko. Nie jest to zawrotna liczba w porównaniu do np. działu rtv, jednak jest to spora grupa zważając na specyfikę i elitarność. Jest to drugie forum ogólnodostępne posiadające dział o tym profilu w europie.

Życzę wszystkim korzystającym z pomocy tego działu rozwiązania wszystkich problemów natury technicznej i nie tylko związanych z tematyką działu.
    Okrągły rok działu Sprzęt MedycznyOkrągły rok działu Sprzęt MedycznyOkrągły rok działu Sprzęt Medyczny
  • Admin of Medical Equipment
    I tak powoli minął kolejny rok (drugi) działu Serwis Medyczny. Dział Medyczny serwisanci skupia obecnie 138 użytkowników z różnych specjalności i 3 oczekujących na akceptację. W dziale zamkniętym posiadamy największą jak do tej pory bazę dokumentacji serwisowej zebraną wspólnymi siłami na świecie. I w dalszym ciągu jest powiększana.