Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Okrągły rok działu Sprzęt Medyczny

fortronik 10 Lip 2010 16:38 16355 1
  • #1 10 Lip 2010 16:38
    fortronik
    Admin Sprzętu Medycznego

Pragnę poinformować wszystkich użytkowników naszego forum. W dniu dzisiejszym dział "Sprzęt Medyczny" obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tego tytułu pragnę podziękować wszystkim użytkownikom, którzy pomagali i przyczynili się do stworzeniu tego działu. Również duże podziękowania samemu Adminowi systemowemu gulsonowi za przychylność i wiarę, oraz zaufanie w stosunku do mojej osoby powierzając w moje ręce opiekę nad tym działem. Koleżankom i Kolegom moderatorom za wsparcie i pomocną dłoń Obecnie w dziale jest zarejestrowanych 85 członków + 4 oczekujących zajmujących się zawodowo serwisem sprzętu medycznego z całej Polski i nie tylko. Nie jest to zawrotna liczba w porównaniu do np. działu rtv, jednak jest to spora grupa zważając na specyfikę i elitarność. Jest to drugie forum ogólnodostępne posiadające dział o tym profilu w europie.

Życzę wszystkim korzystającym z pomocy tego działu rozwiązania wszystkich problemów natury technicznej i nie tylko związanych z tematyką działu.
    Okrągły rok działu Sprzęt MedycznyOkrągły rok działu Sprzęt MedycznyOkrągły rok działu Sprzęt Medyczny

• #2 11 Lip 2011 00:46
    fortronik
    Admin Sprzętu Medycznego

I tak powoli minął kolejny rok (drugi) działu Serwis Medyczny. Dział Medyczny serwisanci skupia obecnie 138 użytkowników z różnych specjalności i 3 oczekujących na akceptację. W dziale zamkniętym posiadamy największą jak do tej pory bazę dokumentacji serwisowej zebraną wspólnymi siłami na świecie. I w dalszym ciągu jest powiększana.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME